بلا رمزی: عاشق سریال The Last of Us می‌شوید

علی محمدپناه
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - 10:04
سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)

بلا رمزی در جدیدترین مصاحبه خود پیرامون سریال The Last of Us اظهار داشته که بیننده‌ها عاشق سریال خواهند شد.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) اقتباسی لایو اکشن از مجموعه بازی‌هایی به همین نام به شمار می‌رود که توسط شبکه اچ‌بی‌او در حال ساخت است. این سریال با بودجه بسیار زیادی تولید شده و قرار است داستان و کاراکترهایی مشابه بازی‌ها داشته باشد.

در سریال «آخرین بازمانده از ما» بلا رمزی (Bella Ramsey) نقش کاراکتر الی را بازی خواهد کرد. در کنار او نیز پدرو پاسکال (Pedro Pascal) نقش جوئل را به تصویر می‌کشد. این دو بازیگر سابقه همکاری با یکدیگر در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)‌ را دارند.

مجموعه بازی‌های «آخرین بازمانده از ما» با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شدند و طرفداران بسیار زیادی دارند، از همین رو، فشار زیادی روی این اقتباس وجود دارد و بیننده‌ها انتظارات بالایی از این سریال دارند. به نظر می‌رسد که بلا رمزی نسبت به این سریال اعتماد زیادی دارد و در مصاحبه جدید او نیز این موضوع کاملا مشخص است. او گفته:

فکر می‌کنم که بیننده‌ها و طرفداران عاشق این سریال اقتباسی بشوند. می‌دانم که افرادی هستند که نسبت به این سریال نگرانی دارند و این کاملا قابل درک است. به عنوان یک گیمر، این اثر برای شما بسیار ارزشمند است و مطمئنا نگران بودن در مورد آینده آن کاملا منطقی است.

با این حال، فکر می‌کنم که مردم این سریال را دوست داشته باشند. این سریال همان ضربان احساسی بازی‌ها را دنبال می‌کند و نسبت به بازی‌ها وفادار باقی مانده و به آن ادای احترام می‌کند. با این حال، این سریال لایو اکشن یک جان تازه به این فرنچایز داده است.

این سریال به بررسی موارد متفاوتی می‌پردازد که در بازی‌ها به آن‌ها پرداخته نشده است. امیدوارم که بیننده‌ها از تماشای سریال لذت ببرند. تجربه ساخت و نقش‌آفرینی در این سریال بسیار سرگرم‌کننده بود و امیدوارم که بیننده‌ها نیز همین حس را نسبت به این سریال داشته باشند.

سریال «آخرین بازمانده از ما» برای پخش در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

منبع: movieweb

Moein MM2کسری نراقیNimaDARKSIRENNoob sibotvahid gamerLone BatmeysambO2جیم.Visible 6-tigh manParhamAlbertSquatlatex

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید