شایعه: نقشه‌ GTA 6 شامل بخشی از جزایر کارائیب خواهد بود

10 مرداد 1401 - 14:49

تمام افشاهای بازی GTA 6 از Vice City به عنوان شهر اصلی بازی نام برده‌اند، اما بر اساس شایعه‌ی جدیدی، این بازی بیش از یک نقشه خواهد داشت.

گزارش‌های بزرگ، چندین افشا و حتی افشای احتمالی از سوی خود راکستار (Rockstar Games)، همه به Vice City که برداشت ساختگی این سری از میامی است، به عنوان نقشه ابتدایی بازی اشاره می‌کند. در این‌جا به لغت ابتدایی تاکید شده است زیرا انتظار می‌رود تا راکستار نواحی اطراف Vice City/میامی را در نظر بگیرد و شاهد بخش بیشتری از فلوریدا باشیم.

از بسیاری جهات، به لطف شایعه‌ و افشاهای متعدد، ظاهرا قسمتی از نقشه‌ی بازی شامل منطقه‌ی کارائیب می‌شود. هیاهوی اخیر از طرف Matheusvictorbr، افشاگر معروف در جامعه‌ی GTA، بوده است که اخیرا حضور دو شخصیت اصلی در بازی که یکی از آن‌ها زن خواهد بود را افشا کرد. بر اساس این شخص، جزایر کارائیب در بازی وجود دارد، اما در خود جهان آزاد بازی شامل نمی‌شود. ظاهرا بازیکنان در نقطه‌ای از بازی به منطقه‌ی کارائیب سفر خواهند کرد، همانطور که یک فصل کامل در Red Dead Redemption 2 به جزیره‌ی Guarma اختصاص داشت.

با این وجود، در حالی که راکستار از یک نقشه‌ی فرعی برای Red Dead Redemption 2 استفاده کرد، تابه‌حال چنین چیزی در سری Grand Theft Auto اتفاق نیفتاده است. علاوه بر آن، منطقه‌ی کارائیب در نزدیکی میامی قرار دارد؛ پس وجود یک نقشه‌ی کارائیب جداگانه در حالی که می‌توان آن را در کنار نقشه‌ی اصلی بازی قرار داد، عجیب به نظر می‌رسد.

در حالی که این منبع در گذشته افشاهای درستی داشته، دارای اشتباهاتی نیز بوده است. علاوه بر آن، اگر همه‌ی موارد ذکر‌شده درست باشد به این معنی نیست که درست باقی خواهد ماند. راکستار بیش از هر توسعه‌دهنده‌ی دیگری به حذف بخش‌های زیادی از محتوای بازی قبل از پایان توسعه‌ی آن معروف است و این‌کار نه به خاطر ناتمام بودن بازی، بلکه به خاطر ناکارآمد پنداشته شدن محتوا صورت می‌گیرد. به نظر می‌رسد که در مراحل نزدیک به پایان توسعه‌ی Red Dead Redemption 2، ساعت‌ها محتوا نیز از این عنوان حذف شده است.

از آنجایی که راکستار در مورد شایعه‌های گذشته، حتی آن‌هایی که از منابع معتبرتری بوده، هیچ اظهار نظری نکرده است، به نظر نمی‌رسد که در این مورد نیز شاهد رویکرد متفاوتی باشیم.

DARKSIRENAlireza1882KratosMehran.Baمحمدامین حیدرییوهاناتزیو آدیتورهM.MTGeraltPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷Eren YeagermeysambParham_ShInvisible bearded userگیمری عادیvahid gamersnowgirlHerfeiymohammad reza gamerAlbertmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید