اولین بسته الحاقی The Ascent به‌زودی عرضه خواهد شد

امیرحسین رنجبر
۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10:22

توسعه‌دهندگان بازی The Ascent اولین سالگرد بازی خود را با حضور در توییتر و معرفی یک بسته الحاقی جدید جشن گرفتند.

متاسفانه استودیو سازنده هنوز جزئیات بیشتری را در مورد این خبر اعلام نکرده است. The Ascent اولین سالگرد خود را با نمایش محتوای جدید جشن می‌گیرد. شرکت نئون جاینت گیمز (Neon Giant Games) در توییتر اقدام به انتشار یک ویدیوی کوتاه برای اولین بسته الحاقی بزرگ The Ascent کرد. این استودیو در توییتر گفت:

ما از حمایت و عشقی که از زمان انتشار دریافت کرده‌ا‌یم، قدردانی می‌کنیم. از جامعه برای همراهی با ما و تجربه این بازی متشکریم!

متن کوتاه تیزر منتشر شده در توئیتر، به ما پیشنهاد می‌دهد که برای اتفاقات جدید آماده شویم. The Ascent یک بازی RPG اکشن است که در دنیای سایبرپانکی جریان دارد. بازیکنان در این بازی با انواع و اقسام دشمن‌های رباتیک و خطرناک مبارزه می‌کنند. بازی The Ascent که در ابتدا برای PC، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری اکس و اس منتشر شده بود، سرانجام در اوایل سال جاری راهی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ شد.

خود بازی نیز در اوایل سال جاری به‌روزرسانی سنگینی دریافت کرد و New Game Plus را برای بازیکنان به همراه آورد. با انتشار New Game Plus در اوایل سال، نئون جاینت برنامه آینده خود را برای این بازی ارائه کرد. احتمالا علاوه بر DLC پیش‌رو، باید منتظر عرضه بسته‌های الحاقی دیگری توسط سازندگان بازی باشیم.

Moein MM2Rezag1Kurosmeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید