به پایان رساندن بازی Scorn بین ۶ تا ۸ ساعت زمان خواهد برد

آرش بوالحسنی
۸ مرداد ۱۴۰۱ - 13:07

علی رغم شروع روند توسعه‌ی بازی Scorn با تنها چهار نفر و بودجه‌ای بسیار اندک، این شوتر اول شخص حالا به شرایطی رسیده که Ebb Software آن را یک اثر AA می‌داند.

استودیوی Ebb Software شماره‌ی جدیدی از مجله‌ی The Pulse را منتشر کرده است. این مجله با هدف پوشش روند توسعه‌ی بازی Scorn، شوتر اول شخص ترسناک این استودیو، منتشر می‌شود. در این شماره علاوه بر انتشار جزئیات در مورد موسیقی متن و آرت بوک بازی، شاهد مشخص شدن مدت زمان بازی بودیم. بسته به زمانی که برای حل پازل‌های بازی صرف می‌کنید، توسعه‌دهندگان معتقدند که به پایان رساندن بازی حدود ۶ ساعت زمان خواهد برد.

با این اوصاف گفته شده که قرار است شاهد محیط‌های مختلف در مراحل مختلفی باشیم. متاسفانه کسانی که به عکاسی و تصویربرداری از این محیط‌ها علاقه‌مند هستند باید به گرفتن اسکرین‌شات راضی شوند. چرا که بازی Scorn فاقد یک Photo Mode داخلی است. Ebb Software گفته که هدف آن‌ها غرق کردن حداکثری بازیکن در دنیای بازی بوده و رابط کاربری به همین سبب به صورت حداقلی طراحی شده است.

Ebb Software هم‌چنین مشخص کرده که بازی Scorn یک اثر AAA نیست و با یک بازی AA طرف هستیم. در مورد موسیقی متن و آرت بوک موجود در نسخه‌ی Deluxe بازی هم باید گفت که موسیقی متن بازی توسط Aethek و Lustmord نوشته شده و حدود دو ساعت خواهد بود. هم‌چنین آرت بوک دیجیتالی ۱۹۲ صفحه‌ای بازی ایده‌های طراحی سلاح‌ها، محیط‌ها و هیولاهای بازی را به نمایش می‌گذارد.

بازی Scorn در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۱ (۲۱ اکتبر ۲۰۲۲) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

Moein MM2DARKSIRENعلی.BahramM.KhVisible 6-tigh manmeysamb.Spider-Man🤘Mohsenj74ÆMıř ĤªSŚÅŊPØØŔMmfbharvey bentETERNALMAN

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید