ویدیویی از حالت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Forgotten Saga منتشر شد

ابوالفضل مناف زاده
۷ مرداد ۱۴۰۱ - 10:13

شرکت یوبیسافت قبل از انتشار حالت جدید، رایگان و روگ لایت بازی Assassin’s Creed Valhalla، ویدیویی طولانی و با جزئیات از این حالت و ویژگی‌هایش را منتشر کرد.

نزدیک به دو سال از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد و این بازی حتی در هنگام انتشار خود نیز میزبان محتوای به شدت زیادی بود. همچنین، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) تمامی تلاش خود را برای بیشتر شدن این میزان از محتوا به کار گرفت و تا امروز بسته‌های الحاقی رایگان و قابل خرید متعددی برای این بازی عرضه شده است. با این که این روند خواه یا ناخواه به زودی به پایان خواهد رسید، اما همچنان میزبان ادامه یافتن آن هستیم. یکی از محتواهای رایگان و جدید این بازی، Forgotten Saga است که یک حالت روگ لایت (Roguelite) را به Assassin’s Creed Valhalla می‌افزاید.

یوبیسافت پیش از عرضه‌ی این حالت در اواخر تابستان، ویدیوی طولانی از جزئیات آن را منتشر کرده است. گیمرها در این حالت بار دیگر جا پای جای اودین می‌گذارند و به نیفلهایم (Niflheim) می‌روند، جایی که باید بر تعدادی از چالش‌ها غلبه کنند. در سرتاسر چهار منطقه‌ی این قلمرو، رازهای زیادی برای کشف کردن وجود خواهند داشت و اسلحه‌های قدرتمندتری در اختیار گیمرها قرار خواهد داد.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

بازی Assassin’s Creed Valhalla در دسترس کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

Moein MM2DARKSIRENmeysambM.MTCommander jensenCYRUSنامرئی.Albert

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • CYRUS گفت:

  کاری به خود بازی اساسین کرید والهالا ندارم ولی یوبیسافت پشتیبانیش از این بازی عالی بوده ولی از اون طرف رد دد ردمپشن ۲ با اینکه بازی شاهکاریه اما راکستار ازش خوب پشتیبانی نمی کنه و الان هم میشه گفت رد دد ۲ رو گذاشته کنار😔

  Moein MM2mohammad reza gamerSpider-Man
 • Paprika گفت:

  منی که نه متاسفانه والهالا روسیستمم اومد و نه گاد آف وارو تونستم بازی کنم با دیدن این تریلر قشنگ احساس کردم خیلی شبیه حرکات کمبو کریتوس شده (:
  البته از انصاف نگذریم بازی والهالا اگه اسم اسسینز را ازش خط بزنیم واقعا بازی خوبی بود (ضعف هایی داشت اما پیشرفت کامل درش به وضوح دیده میشد )
  اما به نظر من نیازی نبود این بازی سمت نقش آفرینی بره برای جلوگیری از تکرار و تازگی بعد از Syndicate میتونستن المان هاشو یه جور دیگه پیاده کنند و خط داستانی کلی براش تعریف بشه اینطوری به نظر من با کیفیت تر میشد

  Moein MM2mohammad reza gamerSpider-Man
 • Javad.Star گفت:

  درود گیمرها
  پاینده باشید
  کسی این بازی پلات کرده بیبنم چند ساعت طول کشیده تا امروز ظهر دویست و سی و یک ساعت پلی دادم فکر کنم اخراش هست ولی هنوز تموم نشده واقعا خسته شدم فک کنم چهار پنج ماهی هست وقتمو گرفته الان که یک بخش جدید اضافه کردن🤦‍♂️

  Moein MM2