اولین اطلاعات رسمی بازی Skate 4 منتشر شد

۲۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷

علاوه بر اینکه فول سرکل (Full Circle) اعلام کرد که Skate 4 رسما skate. نامیده می‌شود، تایید کرد که این بازی رایگان برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، پشتیبانی از cross-play و cross-progression نیز برای بازی وجود خواهد داشت. این خبر از طریق به‌روزرسانی The Board Room’s Full Circle به اشتراک گذاشته شد و تیم آن نسخه جدید اسکیت را تایید کرد. آن‌ها همچنین توضیح دادند که چرا نام skate را برخلاف Skate 4 برای بازی انتخاب کردند. آن‌ها می‌گویند که این یک دنباله، یک ریبوت یا بازسازی نیست، بلکه پلتفرمی جدید است که برای سال‌های آینده محتوای جدید روی آن ساخته خواهد شد.

این بدان معناست که طرفداران نباید انتظار Skate 5 یا حتی Skate 10 را داشته باشند، بلکه باید منتظر یک بازی سرویس‌محور باشند که برای مدت طولانی به تکامل خود ادامه خواهد داد. شرکت فول سرکل کمی بیشتر در مورد Skate رایگان توضیح داد. این شرکت گفت که تیم قوانین اساسی و سختی را هنگام طراحی تراکنش‌های داخلی وضع کرده است. چهار قانون مشترک آن‌ها به شرح زیر است:

۱) برای برنده شدن نیازی به پرداخت هیچ پولی نیست.

۲) هیچ منطقه نقشه در پشت Paywall قفل نشده است.

۳) هیچ لوت باکس پولی در بازی وجود نخواهد داشت.

۴) هیچ هزینه‌ای در گیم‌پلی وجود نخواهد داشت.

الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در ماه ژوئن شروع به جذب بازیکن برای skate کرد و تیم در مورد سختی این تصمیم که به بازیکنان اجازه می‌دهد بازی را در حالت اولیه ببینند، صحبت کردند. با این حال در پایان، آن‌ها می‌خواهند این بازی را با طرفداران بسازند و هرچه زودتر و هر چند وقت یکبار بازخورد دریافت کنند. در حالی که فول سرکل نمی‌تواند همه را در این تابستان جذب کند، اما قصد دارد بازیکنان بیشتری را به skate دعوت کند.

تست‌های اولیه بازی در ماه‌های آینده انجام خواهد شد. skate اولین بار توسط Cuz Perry و Deran Chung در EA Play سال ۲۰۲۰ معرفی شد و به طرفداران Skate که از سال ۲۰۱۰ و Skate 3 منتظر نسخه جدیدی در این فرنچایز بودند، خبرهای خوبی داد. skate در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما تیم قول داده است که به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

کسری نراقیDARKSIRENAmir :))Leon S. Kennedymariomeysamb

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید