بتسدا یکی از طراحان ماد Fallout: London را استخدام کرده است

12 تیر 1401 - 18:50

طبق خبر جدید منتشر شده، به‌تازگی یکی از افراد ارشد در توسعه‌ی ماد Fallout: London توسط شرکت بتسدا (Bethesda) به عنوان طراح مرحله استخدام شده است.

نحوه‌ی پذیرش پروژه‌های ساخته‌ی طرفداران (Fan-Made) و مادها از شرکت‌ها می‌تواند بر اساس شرکت مورد نظر بسیار متفاوت باشد. در حالی که شرکت‌هایی مانند نینتندو (Nintendo) و کونامی (Konami) معمولاً پروژه‌های ساخت طرفداران را لغو می‌کنند، اما شرکت‌هایی دیگری هستند که در این جنبه متفاوت عمل می‌کنند. شرکت بتسدا و به طور خاص، بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios)، در دسته‌ی دوم قرار می‌گیرند و معمولاً شاهد استقبال آن‌ها از مادها و پروژه‌های ساخته‌ی طرفداران هستیم.

Fallout: London یک ماد ساخته شده توسط طرفداران به شمار می‌رود که به‌تازگی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در همین راستا، ماد مذکور توجه بتسدا را نیز به خود جلب نمود. تیم پشتیبان این ماد اخیراً در توییتر تأیید کرد که مشاور فنی اصلی این پروژه که رایان جانسون (Ryan Johnson) نام دارد، توسط بتسدا به عنوان طراح مرحله استخدام شده است.

این اولین باری نیست که بتسدا شخصی را که روی یک پروژه‌ی ماد کار کرده است، به تیم اصلی خود اضافه می‌کند. حال باید منتظر ماند و دید تا رایان جانسون روی چه پروژه‌ای کار خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که از وی در توسعه‌ی بازی Fallout 5 استفاده شود.

Mmfb1100BahramSami 227Playstation TDARKSIRENخلوتمتأثر گشتهRaminتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)علی77(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪AMIR WAZOWSKIKurosAshen undead the bearersamulmeysambsoosmarSony corporationmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید