تریلر سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight منتشر شد

10 تیر 1401 - 20:09
kung-fu-panda-the-dragon-knight-rita-ora-jack-black-social-featured

پو و دوست جدیدش باید اسلحه‌های دزدیده شده را به هر قیمتی بازگردانند تا از نابودی جهان جلوگیری کنند.

نتفلیکس به تازگی تریلر مجموعه انیمیشنی مورد Kung Fu Panda: The Dragon Knight (پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه‌ اژدها) را منتشر کرده است. در این سریال آن‌ها باید دستکش‌های قدرتمند باستانی را از دو راسوی مرموز بازپس گیرند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این مجموعه انیمیشنی را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

این تریلر نشان می‌دهد که چگونه پو با تلاش‌هایش برای نجات مردم توانسته است تا بین آن‌ها جایگاه والایی پیدا کند؛ اما پو می‌فهمد که احترام و عزتی که بدست آورده است تنها در اثر شکست در یک مبارزه از دست رفته است و مردم را مقابل او قرار داده است.

علت این شکست این است که پو به طور ناخواسته به دزدیده شدن دو دستکش مبارزه‌ی قدرتمند توسط دو راسو، کمک می‌کند. اتفاقی که در نهایت منجر به بازپس‌گیری لقب او به عنوان جنگجوی اژدها می‌شود. او پس از مدتی توسط یک جنگجوی انگلیسی به نام لوترا با بازی ریتا اُرا (Rita Ora) خبردار می‌شود که این دو راسو به دنبال دست‌ یافتن به چهار شی قدرتمند هستند تا با آن جهان را نابود کنند.

سریال انیمیشنی Kung Fu Panda: The Dragon Knight سومین مجموعه‌ی اقتباسی از شخصیت محبوب پاندای کونگ‌فوکار است؛ با این حال اولین مجموعه انیمیشنی از این فرانچایز است که صداپیشه‌ی اصلی این شخصیت یعنی جک بلک (Jack Black) صداپیشگی پاندا را در آن بر عهده دارد. از دیگر صداپیشگان این مجموعه می‌توان به جیمز هنگ (James Hong) و امی هیل (Amy Hill) اشاره کرد.

این سریال در تاریخ 14 ژوئیه 2022 (23 تیر 1401) در سرویس نتفلیکس منتشر می‌شود.

منبع: کولایدر

❤GOD OF WAR❤IRGCArnaldEl DiabloLonesome guymeysambAda

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید