تاریخ اکران دنباله Ghostbusters: Afterlife مشخص شد

8 تیر 1401 - 00:00

فیلم Ghostbusters: Afterlife که با استقبال خوبی از سوی مردم و منتقدین مواجه شد، مدتی پیش از کمپانی سونی چراغ سبز گرفت و حال تاریخ اکران آن مشخص شده است.

تازه‌ترین فیلم از مجموعه Ghostbusters که Afterlife نام داشت، یکی از آثار موفق سال لقب گرفت که با استقبال خوبی مواجه شد و فروش موفقی را در گیشه تجربه کرد. به همین دلیل در رویداد اختصاصی فرنچایز Ghostbusters، کمپانی سونی به طور رسمی ساخت دنباله آن را تایید کرد و اعلام شد که جیسون رایتمن (Jason Reitman) و گیل کنان (Gil Kenan) برای کارگردانی و نویسندگی این دنباله بازخواهند گشت.

در پایان Afterlife مشاهده کردیم اشاره‌ای به شهر منهتن می‌شود. مسئله‌ای که باعث خواهد شد تا دنباله آن در این شهر روایت شده و وقایع به یاد ماندنی را برای طرفداران این مجموعه رقم بزند. حال طبق گزارشی که منتشر شده است، این دنباله که با اسم رمز Firehouse شناخته می‌شود، برای اکران در تاریخ 20 دسامبر 2023 (29 آذر 1402) در نظر گرفته شده است.

ایوان رایتمن (Ivan Reitman) که وظیفه کارگردانی دو فیلم نخست این فرنچایز را بر عهده داشت، برای تهیه‌کنندگی Ghostbusters: Afterlife به این مجموعه بازگشت. با این حال متاسفانه شاهد مرگ او بودیم که طرفداران این فرنچایز را ناراحت کرد؛ اما پسر او که سکان هدایت پروژه‌های جدید را بر عهده دارد، خاطر نشان کرد که با پدرش پیش از مرگ درباره ایده Afterlife 2 صحبت کرده است.

ما درباره ایده‌های جدید این مجموعه به صحبت پرداختیم. او برای اتفاقات جدید بسیار هیجان‌زده بود و علی‌رغم این که مسئولیت این فرنچایز سنگین است، اما اشتیاق او همیشه باعث دلگرمی ما خواهد بود.

تا انتشار اطلاعات بیشتر از دنباله Ghostbusters: Afterlife باید منتظر ماند و دید که آیا پسر ایوان رایتمن در کنار باقی تیمش موفق خواهند شد تا نام پدرش را زنده نگه دارند یا خیر!

منبع: مووی‌وب

AlbertDARKSIRENalimeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید