تیزر جدید سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power منتشر شد

7 تیر 1401 - 21:53
سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power

تیزر جدید و کوتاهی برای سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power محصول سرویس آنلاین آمازون منتشر شده است.

سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) اثری فانتزی و برجسته از سرویس آنلاین آمازون پرایم ویدیو است که اتفاقات آن سال‌ها قبل از اتفاقات فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» جریان دارد. به تازگی تیزری کوتاه برای این سریال منتشر شده که در ادامه می‎‌توانید مشاهده کنید.

این تیزر کوتاه در صفحه رسمی این سریال در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است. در این تیزر بازگو می‌شود که هیچ چیزی در ابتدا، شرور و شیطانی نیست. اتفاقات سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در دورانی رخ می‌دهد که صلح برقرار است و داستان کاراکترهایی آشنا در کنار کاراکترهایی جدید را روایت می‌کند که باید با ظهور دوباره شرارت در سرزمین میانی مقابله کنند.

از اعماق تاریک کوهستان‌های مه‌آلود و جنگل‌های جادویی پایتخت الف‌ها به نام لیندون تا جزیره پادشاهی نومنور و دورترین نقاط روی نقشه، این پادشاهی‌ها و کاراکترها حماسه‌هایی را رقم خواهند زد که سال‌ها پس از مرگشان نیز همچنان پابرجا باقی خواهند ماند.

خالقان سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» به تازگی اظهار داشتند که این سریال قرار نیست با فیلم‌ها رقابت کند بلکه آن‌ها به دنبال آن هستند تا برای این سریال، هویتی مخصوص خودش خلق کنند. آن‌ها به دنبال آن هستند تا فراتر از فیلم‌ها و در کل دنیای سینما و سریال بروند و اثری کاملا تازه و برجسته برای بینندگان به تصویر بکشند.

پخش فصل اول سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» از تاریخ ۲ سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین آمازون پرایم شروع می‌شود. در زیر‌ می‌توانید این تیزر کوتاه تازه منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: movieweb

Lucciola BalladX_Wolverine_XDARKSIRENیوهانmeysambShinjiMikamiAlbertBahadorAshen undead the bearermohammad reza gamer

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید