اما رابرتس به فیلم مادام وب پیوست

7 تیر 1401 - 20:00

ستاره‌ی این روزهای فیلم‌های ترسناک، اما رابرتس، به اقتباس سینمایی سونی از مادام وب پیوست.

مادام وب اولین بار در سال 1980 در کمیک The Amazing Spider-Man (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز) ظاهر شد. او پیرزنی است که از بیماری رنج می‌برد که سیستم عصبی بدن او را درگیر کرده و موجب مختل شدن حرکات فیزیکی‌اش شده و به دستگاهی وصل است که شباهت بسیاری به تار عنکبوت دارد.

او یکی از متحدان و دوستان مرد عنکبوتی است و با اینکه نابینا است، توانایی حس کردن چیزهایی را دارد که افراد معمولی نمی‌توانند آن‌ها را حس کنند یا ببینند. به علت اینکه از لحاظ فیزیکی ناتوان است، هیچ‌وقت به طور مستقیم با کسی وارد درگیری نمی‌شود و این یکی از مسائلی است که به گفته منابع خبری، می‌تواند این فیلم را تا حدودی متفاوت‌تر نسبت به سایر آثار در این ژانر کند.

فیلم مادام وب به کارگردانی اس.جی کلارکسون (S.J Clarkson) که سابقه‌ی کار بر روی سایر آثار اقتباسی از کمیک‌های مارول مثل جسیکا جونز را دارد، مراحل توسعه را طی می‌کند. فیلمنامه این فیلم را مت سازما (Matt Sazama) و بارک شارپلس (Burk Sharpless) که بر روی فیلمنامه‌ی موربیوس نیز کارکرده‌اند، نگاشته‌اند.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به داکوتا جانسون (Dakota Johnson) در نقش مادام وب، سیدنی سویینی (Sydney Sweeney)، و سلست اُ کانر (Celeste O Connor) اشاره کرد. این فیلم در تاریخ 7 ژوئیه 2023 ( 16 تیر 1402) منتشر خواهد شد.

منبع: مووی وب

DARKSIRENAlbertmeysambاتزیو آدیتورهعلی

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید