کریستین بیل شرط خود برای بازگشت در نقش بتمن را اعلام کرد

6 تیر 1401 - 23:00

کریستین بیل که به تازگی در قامت یک شخصیت شرور در دنیای سینمایی مارول ظاهر شده است، یک شرط را برای بازگشت در نقش بتمن اعلام کرده است.

یک دهه از پایان سه‌گانه افسانه‌ای شوالیه تاریکی به کارگردانی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) و هنرنمایی کریستین بیل (Christian Bale) می‌گذرد. آثاری که به عقیده سینماگران، بهترین اقتباس ساخته شده از بتمن در طول تاریخ می‌باشد.

با توجه به این که در طی چند سال گذشته شاهد بازگشت بازیگرانی همچون توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در نقش مرد عنکبوتی یا مایکل کیتون (Michael Keaton) در نقش بتمن هستیم، طرفداران دنیای کمیک خواهان نقش آفرینی دوباره کریستین بیل در دنیای DC هستند.

کسی که در حال حاضر به عنوان یکی از منحصر به فردترین شخصیت‌های به تصویر کشیده شده در دنیای مارول، با پروژه Thor: Love and Thunder بر پرده سینما حاضر خواهد شد، در تازه‌ترین مصاحبه خود از یک شرط برای بازگشت در نقش بتمن سخن گفته است:

گاهی اوقات مردم در گفت و گو با من به این موضوع اشاره دارند که آیا برای ایفای دوباره نقش بتمن با من تماسی گرفته شده است یا خیر؟ باید بگویم که تا به حال کسی درباره این موضوع با من صحبت نکرده است.

من و نولان یک شرط برای کار خود گذاشتیم. شرط ما ساخت یک سه‌گانه سینمایی بود که اگر موفق جلوه کرد، برای یک مدت که آن‌چنان زمان‌بر نباشد، از آن فاصله بگیریم. حال اگر که او داستان جدیدی برای بتمن در نظر داشته باشد، من برای بازگشت به این نقش حاضر خواهم بود.

طبق صحبت‌های او، تنها شرط نقش آفرینی دوباره شوالیه تاریکی، حضور کریستوفر نولان می‌باشد.

بیل در ادامه نسبت به نقش گور، قصاب خدایان صحبت کرد. این شخصیت، نسبت به باقی شروران دنیای سینمایی مارول، حالتی معصوم خواهد داشت که روایت متفاوتی را برای بینندگان به ارمغان خواهد آورد. موضوعی که شاید به معنای حضور او در باقی آثار MCU باشد و Love and Thunder پایان همکاری کریستین بیل با مارول نخواهد بود.

فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ 13 ژوئیه (22 تیر) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

HosseinLonesome guyDr.PyroRyan BonesیوهانsoheilعلیO2Modyپدربزرگ مکس (ps5 بهترین کنسول ۲۰۲۲)Invisible bearded userEmperor Nima Shamseddyآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)DARKSIRENSami 227ReversepointRezag1Little∞Godno onemore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید