فیلم Thor: Love and Thunder فارغ از مسائل جهان‌های موازی می‌باشد

5 تیر 1401 - 16:00

کارگردان فیلم Thor: Love and Thunder، تایکا وایتیتی در تازه‌ترین صحبت‌های خود اظهار نموده که ایده جهان‌های موازی جایی در این پروژه نداشته است.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بر پایه جهان‌های موازی شکل گرفته است؛ موضوعی که با فیلم‌های Spider-Man: No Way Home و Doctor Strange in the Multiverse of Madness بیش از پیش شدت گرفت و شاهد حضور شخصیت‌های متفاوتی از جهان‌های دیگر بودیم. ایده‌ای که حال به بخش مهمی از MCU تبدیل شده و مارول و دیزنی می‌توانند در سینما و تلویزیون به روش‌های مختلفی بر آن مانور بدهند.

با این حال، پروژه سینمایی جدید آن‌ها که Thor: Love and Thunder نام دارد، فارغ از مباحث و روایات جهان‌های موازی می‌باشد و داستان مستقل خود را روایت خواهد کرد.

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) که وظیفه کارگردانی و نویسندگی این پروژه سینمایی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را بر عهده دارد، در تازه‌ترین مصاحبه خود حول محور ایده‌های داستان این اثر صحبت کرده است. او در صحبت‌های خود اشاره کرده که علی‌رغم علاقه شخصی به جهان‌های موازی، اما فیلم چهارم ثور روایت مستقلی نسبت به این موضوع خواهد داشت.

این فیلم نسبت به باقی آثار مارول از المان‌های منحصر به فردی بهره می‌برد، که مهم‌ترین آن عنصر “عشق” می‌باشد. در Love and Thunder ما به این موضوع پرداخته‌ایم که “عشق” برای هر یک از شخصیت‌های فیلم چه معنایی می‌تواند داشته باشد. شما هرگز به تماشای یک اثر ابرقهرمانی با چنین موضوعی نخواهید رفت؛ با این حال ما روایاتی را در نظر داریم که فارغ از بحث جهان‌های موازی خواهد بود.

ستاره این فیلم، کریس همسورث (Chris Hemsworth) نیز اظهار کرده که در کنار المان‌های کمدی و اکشن، عشق موضوع اصلی Love and Thunder می‌باشد.

این فیلم ترکیبی از یک اکشن کمدی با عنصر “عشق” خواهد بود. موضوعی که درباره شخصیت‌های این پروژه به میان آمده و ما باید آن را در پرده سینما به نمایش درمی‌آوردیم.

چهارمین فیلم مستقل شخصیت Thor: Love and Thunder، با بهره‌گیری از عناصر جدید و جذاب، پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین آثار MCU را دارد. فیلمی که در تاریخ 8 ژوئیه (17 تیر) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

آگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)DARKSIRENBlackrainmeysambمرد بدون نامThe Red DevilHulk

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید