کریستین بیل به ستایش رابرت پتینسون و فیلم The Batman پرداخت

5 تیر 1401 - 14:02
فیلم The Batman

با اینکه کریستین بیل هنوز فیلم The Batman را ندیده اما به تازگی در مصاحبه خود به ستایش بازیگر اصلی این فیلم یعنی رابرت پتینسون پرداخته است.

کریستین بیل (Christian Bale) یکی از بزرگترین بازیگران حال حاضر دنیای سینما به شمار می‌رود و نقش‌آفرینی‌های خارق‌العاده‌ای نیز از خودش به جای گذاشته است. نقش‌آفرینی به عنوان بتمن یکی از برجسته‌ترین بازی‌های او به شمار می‌رود که مورد پسند طرفداران زیادی قرار گرفته بود. با این حال به نظر می‌رسد که کریستین بیل علاقه چندانی به تماشای آثار سینمایی ندارد.

کریستین بیل اخیرا در فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) نقش شخصیت شرور گور قصاب خدایان را بازی کرده و در مصاحبه خود اعتراف کرد که قبل از حضور در این فیلم هیچی در مورد دنیای سینمایی مارول نمی‌دانسته است. در کل کریستین بیل جدای از فیلم‌های ابرقهرمانی، آثار دیگر را نیز مشاهده نمی‌کند.

او در جدیدترین مصاحبه خود گفته بود که کارگردانانی که او با آن‌ها همکاری می‌کند از این عادت و رفتار او شگفت‌زده می‎‌شوند. از همین رو او تاکنون فیلم بتمن (The Batman) با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش بروس وین جوان را ندیده است. کریستین بیل در همین رابطه گفته بود:

من هنوز فیلم «بتمن» را ندیدم اما آن را می‌بینم. از اینکه من چقدر کم فیلم می‌بینم، شگفت‌زده می‌شوید. با هر کارگردانی که کار کردم، تعدادی از آثارشان را دیدم و همین نیز برای آن‌ها شوکه‌کننده بوده است. من دوست‌ دارم که کاملا از فیلم‌ها لذت ببرم و برای همین زیاد فیلم نمی‌بینم. با این حال فیلم «بتمن» را خواهم دید. رابرت پتینسون بازیگر بسیار فوق‌العاده‌ای است و چیزهای بسیار خوبی در مورد این فیلم شنیدم.

کریستین بیل در گذشته نیز چندین مرتبه به ستایش رابرت پتینسون پرداخته بود و حتی به هنگام انتخاب پیتنسون به عنوان بازیگر جدید نقش بتمن از او حمایت کرده است.

کریستین بیل یکی از جدیدترین بازیگرانی است که علاوه بر بازی در آثار دی‌سی در دنیای سینمایی مارول نیز نقش‌آفرینی کرده است. البته، نقش او در این دنیای سینمایی متفاوت و خوفناک به نظر می‌رسد. فیلم «ثور: عشق و تندر» در تاریخ ۸ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

منبع: movieweb

Sami 227DARKSIRENRezag1God slayerMehran.Bameysambمرد بدون نامㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒInvisible bearded userامیر حسینHulkAshen undead the bearersefirot2011arshia.ya.moArnaldArmin EzatiP.morganپدربزرگ مکس (ps5 بهترین کنسول ۲۰۲۲)

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید