گروگان‌گیری یک خانواده توسط ازرا میلر

4 تیر 1401 - 14:00

ازرا میلر بازیگر پرحاشیه چند سال اخیر سینما، در اقدامی جنجالی و غیرقابل باور، یک خانواده در شهر ورمانت را به طرز بسیار مشکوکی تحت کنترل خود درآورده است.

طبق گزارشی که خبرگزاری رولینگ استون منتشر کرده، ستاره فیلم The Flash، ازرا میلر (Ezra Miller) در طی چند روز گذشته در کنار یک خانواده و باقی فرزندان آن‌ها در شهر ورمانت به زندگی مشغول بوده؛ مسئله‌ای که باعث ابراز نگرانی پدر خانواده شده است.

با این حال مادر این کودکان ادعا دارد که آن‌ها از وضعیت خوبی برخوردار هستند و ازرا میلر نسبت به خانه قبلی و آزاردهنده‌‌ای که در آن حضور داشتند، شرایط مناسبی را برایشان فراهم کرده است. همچنین این مادر اظهار کرده که اسلحه یافت شده، تنها برای دفاع میلر از خود همراهش بوده و خطری برای کودکانش ندارد.

آن‌ها برای دفاع از خود، سلاح حمل می‌کنند که در مکان خاصی از خانه نگهداری می‌شود و خطری برای کودکانم ندارد. از بابت امنیت و آسایشی که میلر برای کودکانم به ارمغان آورده است، خوشحال هستم.

با این حال این گزارش ادعا کرده که این مادر و فرزندان پس از ملاقات با ازرا میلر در هاوایی، علی‌رغم خواستشان همراه او شده‌اند. دقیقاً زمانی که او در هاوایی مشغول آزار و اذیت باقی مردم بوده است.

در کنار اتهام حمل سلاح، در پرونده به این مسئله اشاره شده که ازرا میلر و همراهیانش به مصرف موارد مخدر و کشت آن در خانه مشغول هستند.

لیست تخلفات این بازیگر، هر روز در حال افزایش یافتن است. تازه‌ترین مورد آن نیز آزار و اذیت یک مادر و فرزندانش است که تحت پیگیری قرار گرفته و نتیجه آن به زودی مشخص خواهد شد. کمپانی وارنر پس از ماه‌ها سکوت، سرانجام در گزارشی اعلام کرد که فیلم The Flash آخرین همکاری آن‌ها با ازرا میلر خواهد بود.

منبع: مووی‌ناک

77#ONLY_PS5eddyBlackrainMehran.Baآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Xbox one s pro gamerdeathwingsKaktoos spiderDARKSIRENLucciola Balladsalehgh110ժ๏ςτ០я នτяคղցҽامیر حسینInvisible bearded usero0ashil0oEmperor Nima ShamsJin sakaiتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)A personmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید