آیا نسخۀ موبایلی Warzone جایگزین Call of Duty: Mobile خواهد شد؟

5 تیر 1401 - 16:32

پس از معرفی رسمی بازی Warzone Mobile، این سوال در ذهن بازیکنان Call of Duty: Mobile ایجاد شده که آیا بعد از انتشار رسمی، جایگزین بازی نسخۀ Mobile خواهد شد؟

اکتیویژن (Activision) رسماً تأیید کرد که پورت موبایل بازی بتل رویال Warzone، در حال توسعه است. این شرکت با انتشار Warzone Mobile، قصد رقابت با نسخۀ موبایل Fortnite و Apex Legends، که بعد از انتشار خود طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند، را دارد.

البته که اکتیویژن در حال حاضر یک بازی موبایل با عنوان CoD: Mobile را در اختیار دارد، عنوانی که توانسته با آپدیت‌ها و محتویات تازۀ فصلی، طرفداران گسترده‌ای پیدا کند. با این اوصاف، خیلی از افراد این سوال را در ذهن دارند که آیا Warzone Mobile قرار است جای CoD: Mobile را پر کند.

Warzone Mobile
آیا Warzone Mobile قرار است جایگزین Call of Duty: Mobile شود؟

تا جایی که ما مطلع هستیم، بازی Warzone Mobile قرار نیست جای عنوان CoD: Mobile را بگیرد، بلکه دو اثر مجزا خواهند بود؛ ناگفته نماند که احتمال وجود کراس اُور (Cross Over) بین این دو عنوان، در بحث تسلیحات و سیستم سطح‌بندی (Leveling) بازی وجود دارد.

عنوان CoD: Mobile، شامل انبوهی از حالت‌های قابل بازی است و بیش‌تر به حالت چندنفرۀ کلاسیک‌ مشهور سری Call of Duty شباهت دارد. بازی Warzone Mobile، نسخۀ پلتفرم دستی عنوان بتل رویال Call of Duty است، عنوانی که از زمان انتشار خود برای کنسول‌ها و پلتفرم رایانۀ شخصی در سال 2020، در ژانر شوتر اول شخص، موفقیت‌های متعددی را کسب کرده است.

توسعۀ‌دهندگان قصد فراهم آوردن تجربۀ بتل رویال Call of Duty را برای جامعۀ عظیم بازیکنان موبایل دارند، بازیکنانی که شاید تا به حال، فرصت تجربۀ Warzone نصیب‌ آن‌ها نشده است.

از آنجایی که به طور واضح، قابلیت‌های پلتفرم‌های دستی در مقایسه با قدرت کنسول‌ها و PC کم‌تر است، قطعاً عنوان یاد شده در موبایل، تجربه‌ی متفاوتی را به ارمغان خواهد آورد و در بحث گرافیک، گیم‌پلی و قابلیت کراس-پلی (Cross-Play)، انتظار چیزی شبیه به عنوان Call of Duty: Mobile را داریم.

SinaSniper12armanmeysambKاتزیو آدیتورهتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Invisible bearded usersamulآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Dr.PyroLonesome guy

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید