نسخۀ PC بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection تا اواخر مهر امسال به تعویق افتاد

4 تیر 1401 - 12:10

پایگاه اطلاعاتی استیم پیش‌تر خبر از انتشار نسخۀ PC کالکشن Uncharted: Legacy of Thieves در ماه جولای می‌داد، اما به‌روزرسانی شده و حالا ماه اُکتبر رانشان می‌دهد.

بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection در نهایت چه زمانی به دست بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد رسید؟

از همان ابتدا خبر داشتیم که مقصد بعدی این عنوان، پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد بود، اما سونی در اعلام تاریخ انتشار آن، محتاطانه عمل کرده است. در به‌روزرسانی اخیر پایگاه اطلاعاتی استیم، تاریخ انتشار عنوان مذکور، از ماه جولای به اُکتبر (اواخر مهر)، تغییر یافته است.

هیچ‌کدام از دو استودیوی ناتی داگ و نیکسز سافت‌ور (Nixxes Software)، که در زمینۀ پورت بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی فعالیت می‌کند، وظیفۀ پورت این عنوان را بر عهده نداشته و توسعۀ این نسخه، به دست آیرون گلکسی (Iron Galaxy)، انجام می‌شود. با این وجود که استودیوی آیرون گلکسی، معمولاً در کار خود خوب عمل می‌کند، اما پورت‌های ضعیفی را نیز در کارنامه دارد. البته که هنوز هیچ چیز تأیید نشده و علت این تعویق نیز می‌تواند تنها به دلیل برنامه‌ی زمانی شرکت باشد؛ اما این فکر نیز در ذهن شکل می‌گیرد که شاید در روند پورت این بازی مشکلاتی به وجود آمده است. امیدواریم چنین اتفاقی رخ نداده باشد.

نسخۀ پلی استیشن عنوان یاد شده، یک به‌روزرسانی موفق به نسل نهم بود، اما سونی در توسعۀ آن، چندان جاه‌طلبانه عمل نکرده بود. شما می‌توانید ویدیویی از مقایسۀ کیفیت بصری نسخۀ نسل 9 و پلی استیشن 4 دو عنوان Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy را مشاهده کنید.

بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection در حال حاضر، برای کاربران پلی استیشن 5 در دسترس می‌باشد و طبق پایگاه اطلاعاتی استیم در تاریخ 27 مهر (19 اُکتبر)، برای رایانه‌های شخصی انتشار خواهد یافت. از طرف دیگر، عنوان Marvel’s Spider-Man Remastered در تاریخ 21 مرداد 1401 (12 آگوست 2022) به پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد آمد.

77Mehran.Baآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)salehgh110X_Wolverine_Xامیر حسین🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Linkکاکاسنگیno oneLonesome guymeysambsamulAshen undead the bearerشبح گیمفا 👣تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)علیMAmadA personDARKSIRENmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید