گوئندولین کریستی امیدوار به حضور در دنباله سریال Game of Thrones است

4 تیر 1401 - 11:02
سریال Game of Thrones

گوئندولین کریستی امیدوار است که نقشش از سریال Game of Thrones را در دنباله آن بر محوریت جان اسنو بازآفرینی کند.

به تازگی خبرهایی از ساخت دنباله‎‌ای برای سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) بر محوریت شخصیت جان اسنو و ماجراجویی‌های او به نام سریال اسنو (Snow) منتشر شده است. ایده این سریال را کیت هرینگتون (Kit Harington) ارائه داده و خود او نیز نقش اصلی را بازی خواهد کرد.

سریال «اسنو» دنباله‌ای برای سریال اصلی به شمار می‌رود و ادامه اتفاقات آن را دنبال خواهد کرد. این بدان معنا است که کسانی که از فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» جان سالم به در برده‌اند،‌ امکان حضور در سریال «اسنو» را دارند. شخصیت برین از تارث با بازی گوئندولین کریستی (Gwendoline Christie) نیز از جمله همین شخصیت‌ها به شمار می‌رود.

گوئندولین کریستی در جدیدترین مصاحبه خود در مورد احتمال حضور در سریال «اسنو» گفته است:

من این کاراکتر را بسیار دوست دارم و تا ابد از فرصتی که برای ایفای این نقش در سریال «بازی تاج و تخت» به من داده شد، بسیار سپاس‌گزارم. این تجربه‌ای فوق‌العاده و فرصتی برجسته برای من بود. این نقش بازتاب‌کننده بخشی از تجربیات زندگی شخصی خودم بود و از همین رو، برای من از ارزش زیادی برخوردار است.

فکر می‌کنم چنین شخصیت زنی تاکنون در دنیای سریال اصلا وجود نداشته است. او قادر بود تا بر شرایط خود غلبه و به پیروزی دست پیدا کند و همین او را به شخصیتی دوست‌داشتنی و برجسته تبدیل کرده بود.

مطلب مرتبط:

گوئندولین کریستی در ادامه صحبت‌های خود گفته بود:

بیننده‌ها و طرفداران نسبت به ادامه پیدا کردن داستان سریال اصلی و ساخت سریال «اسنو» بسیار علاقه‌مند هستند و این خارق‌العاده است. در حال حاضر من در حال پیشرفت در زمینه بازیگری هستم و روی ایفای نقش‌های متفاوتی تمرکز کرده‌ام. می‌خواهم با کارگردان‌های مختلفی همکاری کنم و نقش‌های مختلفی را به تصویر بکشم. فعلا روی این موضوع تمرکز دارم. هر چند، همیشه شخصیت برین را دوست خواهم داشت و به آن اهمیت خواهم داد.

این بازیگر در ادامه صحبت‌های خود گفته بود که از ایفای دوباره نقش برین در سریال «اسنو» یا دیگر سریال‌ها لذت خواهد برد.

منبع: movieweb

Rezag1DARKSIRENShinjiMikamimeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید