بازی Overwatch پس از انتشار Overwatch 2 قابل بازی نخواهد بود

4 تیر 1401 - 10:11

آرون کلر (Aaron Keller)، کارگردان بازی Overwatch 2، به تازگی مشخص کرده که این بازی قرار است کاملا جایگزین نسخه‌ی قبلی Overwatch شود.

از زمان معرفی بازی Overwatch 2 برای اولین بار، Blizzard Entertainment آن را به عنوان دنباله‌ای غیر معمول تبلیغ کرده است. این طور که به نظر می‌رسد بازی Overwatch 2 بیشتر قرار است به دنبال گسترش بازی اول باشد. حالا این توسعه‌دهنده حتی اطلاعات بیشتری را از رویکرد غیر معمول این دنباله فاش کرده است.

به تازگی مشخص شده به محض عرضه‌ی بازی Overwatch 2 در ماه اکتبر، بازی Overwatch اول به صورت کامل جایگزین می‌شود و دیگر قابل بازی نخواهد بود. در پاسخ به پرسشی در وبسایت Reddit، کارگردان بازی یعنی آرون کلر گفت که Overwatch جدید قرار است کاملا جایگزین سرویس کنونی شود.

پیش از این گفته شده بود که Overwatch و Overwatch 2 قرار است یک تجربه‌ی چندنفره مشترک باشند، اما این طور که به نظر می‌رسد بازی اول قرار است کاملا بازنشسته شود. هم‌چنین Blizzard Entertainment پیش از این تایید کرده که سیستم پرداخت درون برنامه‌ای بازی قرار است کاملا تغییر کند، اما اسکین‌های قبلی شما به بازی جدید هم خواهند آمد.

بازی Overwatch 2 در تاریخ 12 مهر 1401 (4 اکتبر 2022) به صورت رایگان بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

DARKSIRENآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)کاکاسنگیmeysambXboss Series 5o0ashil0oDr.PyroO2Jin sakaido metr ghad daramSquatlatex2تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)AlbertEmperor Nima Shams(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪samulSekiroA person

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید