تریلر فیلم White Bird: A Wonder Story منتشر شد

4 تیر 1401 - 10:00
helen mirren in whitebird a wonderstory

تریلر فیلم White Bird: A Wonder Story بر شجاعتی که برای مهربان بودن لازم است، تمرکز دارد.

کمپانی Lionsgate به تازگی تریلر فیلم White: Bird A Wonder Story (پرنده‌ی سفید: یک داستان شگفت‌انگیز) را منتشر کرده است. این فیلم که اسپین آفی از فیلم Wonder محصول سال 2017 است، روایتگر داستان جولیان است که پس از اخراج شدن از مدرسه به خاطر رفتار بسیار نامناسبش با آگوست ودر طی اتفاقات فیلم اول، دچار بحران شده است.

در تریلر مادربزرگ جولیان با بازی هلن میرن (Helen Mirren) به او یادآور می‌شود که چرا از مدرسه اخراج شده است و برای اینکه به او کمک کند تا تغییر کند و به انسان بهتری تبدیل شود؛ تصمیم می‌گیرد تا خاطرات نوجوانی خود را برای او بازگو کند. سپس تریلر فیلم، بیننده را به دوران اشغال فرانسه توسط آلمان نازی می‌برد و مادربزرگ جولیان تعریف می‌کند که چگونه پسری او را از یک موقعیت بسیار خطرناک توانست نجات دهد.

مادربزرگ جولیان و این پسر که در نگاه اول عاشق یکدیگر شده بودند، در دنیای فانتزی و رویایی خودشان سیر می‌کردند. او می‌گوید چیزی که باعث این پیوند عمیق بین آن‌ها شد، این بود که آن‌ها هر دو بلایی که نفرت می‌تواند سر انسان‌ها بیاورد را لمس کرده بودند.

شما می‌توانید تریلر این فیلم را از اینجا تماشا کنید.

فیلمنامه‌ی این اثر بر اساس رمانی از آر.جی پالاسیو (R.J Palacio)، توسط مارک بامبک (Mark Bomback) نگاشته شده است. کارگردانی این فیلم را نیز مارک فورستر (Marc Forster) بر عهده دارد. از سایر بازیگران این فیلم می‌توان به برایس گایزر (Bryce Gheisar) در نقش جولیان و جیلین اندرسون (Gillian Anderson) در نقش ویوین اشاره کرد.

این فیلم در تاریخ 14 اکتبر 2022 (22 مهر 1401) به روی پرده نقره‌ای خواهد رفت.

منبع: کولایدر

meysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید