حجم بازی The Last of Us: Part 1 مشخص شد

3 تیر 1401 - 17:21

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی Playstation Direct، بازی The Last of Us: Part 1 برای نصب به 79 گیگابایت فضای خالی نیاز دارد.

این در حالی است که بازی The Last of Us Remastered روی پلی‌استیشن 4 به کمتر از 50 گیگابایت فضای خالی نیاز داشت و حجم عنوان The Last of Us: Part 1 جهش نسبتاً قابل توجهی محسوب می‌شود.

همچنین در همان صفحه‌ی Playstation Direct، اطلاعاتی از نحوه‌ی استفاده از ویژگی‌های DualSense، به خصوص قابلیت‌های بازخورد لمسی (Haptic Feedback) و تریگرهای تطبیقی (Adaptive Triggers)، در بازی The Last of Us: Part 1 منتشر شده است. طبق توضیحات این سایت، بازی مذکور از ویژگی بازخورد لمسی برای هر سلاح و اثرات محیطی مانند احساس باران را پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که تریگرهای تطبیقی ​​برای همه‌ی سلاح‌ها، از جمله هفت تیر جوئل و کمان الی استفاده خواهند شد.

بازی The Last of Us: Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر 2022 (11 شهریور 1401) برای پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد. این بازی برای رایانه‌های شخصی نیز در دست توسعه قرار دارد و در تاریخی نامشخص در دسترس دارندگان این پلتفرم قرار خواهد گرفت.

Emperor Nima ShamsAQUARIUSJaber-shamsA personDARKSIRENPlayStation Studios PS5Rezag1کاکاسنگی(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪علیآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)deathwingsMohammadjr1077meysambsnowgirlهادی صفاییmajidam🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Your father 😂more

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید