توییت‌های جدید کارگردان God of War به عنوان Ragnarok اشاره دارند

2 تیر 1401 - 18:28

کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان 2018 God Of War، باری دیگر در توییتر، به شوخی با طرفداران مشتاق برای شنیدن خبرهای بیشتر از عنوان Ragnarok پرداخت.

بازی‌‌سازان هم مثل همۀ ما، خارج از دنیای بازی‌سازی به علایق شخصی خود می‌پردازند. بارلوگ اخیراً توییت‌هایی را منتشر کرده که می‌توان گفت، تنها جهت شوخی با طرفداران فرستاده شده‌اند. این کارگردان در جواب به توییت یکی از طرفداران که نوشته بود: «امیدوارم به زودی خبرهایی از این بازی به گوشمان برسد»، یک گیف از ناچو ليبره (Nacho Libre)، کشتی گیر معروف که در حال سر تکان دادن است را فرستاد؛ همچنین در جواب طرفدار دیگری که از عدم تعیین تاریخی برای State of Play ابراز ناراحتی می‌کرد، یک گیف از فیلم سکوت بره‌ها (Silence of the Lambs) با زیرنویس متن روبرو فرستاد: «تمام اتفاقات خوب برای کسانی خواهند افتاد که صبر و شکیبایی دارند.»

او همچنین از زبان خود کریتوس (Kratos) نیز طرفداران را به آرامش دعوت می‌کند که مشخص نیست آیا نشانی از انتشار خبری در آینده می‌دهد، یا تلاشی برای آرام کردن موجی از طرفداران بی‌قرار است.

شاید روانکاوی گروهی از چنین توییت‌هایی کار غیرمنطقی باشد؛ اما پاسخ به شایعات حول یک بازی پر سر و صدا نیز همین حکم را دارد. بارلوگ، در ماه قبل نیز با اشاراتی به شایعات مربوط به تأخیر God Of War Ragnarok به همین کار پرداخت.

در گزارشی از Bloomberg گفته شد که بر اساس تصمیمات گرفته شده، این عنوان در ماه نوامبر انتشار خواهد یافت و قرار است اخباری از بازی در ماه ژوئن منتشر شود؛ پس حالا که روزهای پایانی ماه ژوئن را سپری می‌کنیم، طرفداران با نگاه موشکافانه‌تری به بررسی پیام‌های به ظاهر بی‌غرض می‌پردازند.

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، توسعه‌دهندۀ God Of War Ragnarok، اخیراً در یک توییت، تولد رایان هرست (Ryan Hurst)، بازیگر نقش ثور را تبریک گفت و از آنجا که در این پیام به شوخی با کلمه پنجشنبه در انگلیسی بازی شده بود (به شکل Thorsday)، طرفداران گمان کردند که در پنجشنبه شاهد برگزاری State of Play، حول محور Ragnarok خواهیم بود؛ علت آن این بود که پخش این مراسم معمولاً در پنجشنبه‌ها صورت می‌گیرد و تنها دو پنجشنبه تا پایان ماه ژوئن باقی مانده است.

پیام تبریک مشابهی برای تولد بازیگر نقش انگربودا (Angrboda) نیز با نقل‌قول از تنها دیالوگ این شخصیت در تریلر معرفی بازی God Of War Ragnarok، با متن «به جواب سوالاتت خواهی رسید؛ البته، بخشی از آن‌ها» منتشر شد. با توجه به حدس و گمان‌های ایجاد شده در ماه گذشته، قطعاً مفاهیم دیگری نیز در این پیام گنجانده شده است.

این احتمال وجود دارد که در همین ماه به برخی از سوالات ایجاد شده، پاسخ داده شود.

Gramy k❤GOD OF WAR❤گیمری عادیHulk(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪PARASITE EVE 2DARKSIRENAl.ml.khgod of warMehran.BaEllie TerminatorTupacMax22Aloy versusGodofwar0385O2Little samulKurosmeysambSquatlatex2more
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید