بازی Final Fantasy 16 در حال حاضر به طور کامل قابل تجربه است

2 تیر 1401 - 13:03

حدود یک سال تا عرضه Final Fantasy 16 باقی مانده، اما هم اکنون این عنوان به طور کامل از شروع تا پایان قابل اجرا است؛ اگرچه، هنوز آماده انتشار نیست.

در یک مصاحبه با PlayStation Blog، نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه‌کننده بازی، تاکید کرد که ساخت این عنوان تا حد زیادی تکمیل شده و قبل از انتشار آن به طور کامل به بعضی اصلاحات و بهینه‌سازی‌ها نیاز است.

در حال حاضر، بازی از ابتدا تا پایان قابل اجرا است. اما صداگذاری‌های زیادی در چندین زبان وجود دارد که هنوز نیاز به ضبط شدن دارند. بازی Final Fantasy 16 تا حد زیادی به اکشن تمایل دارد، پس ما تست‌های زیادی برای بهینه‌سازی درجه‌های سختی انجام می‌دهیم. کار ما با میان‌پرده‌ها نیز در مراحل نهایی قرار دارد و در حال اجرای یک مرحله اشکال‌زدایی کامل هستیم. برای توسعه بازی، یک سال زمان کوتاهی است. پس ما تمام تلاشمان را برای تکمیل آن می‌کنیم.

با این وجود، انتظار می‌رود که این بازی در تابستان 2023 عرضه شود و شاهد تاخیر‌های بیشتری نباشیم. البته این اولین بار نیست که چنین حرفی را می‌شنویم. در ماه آوریل، یوشیدا اشاره کرد که Final Fantasy 16 در مراحل نهایی توسعه قرار دارد.

یوشیدا در این باره گفت:

برای طرفدارانی که به تدریج از سری Final Fantasy فاصله گرفته‌اند، امیدواریم Final Fantasy 16 آن بازی‌ای باشد که شور و علاقه‌ای افراد به این سری را بازگرداند.

در سیل مصاحبه‌هایی که امروز منتشر شد، همچنین متوجه شدیم که Final Fantasy 16 از چندین بازی نقش‌آفرینی جهان‌ آزاد اخیر الهام گرفته اما خود یک بازی جهان آزاد نیست.

طرفداران مشتاقانه منتظر تجربه این ورودی جدید پس از عرضه‌ی آن در سال آینده هستند. در حال حاضر، این بازی فقط برای پلی استیشن 5 معرفی شده است، اگرچه شایعه‌هایی از عرضه این عنوان برای PC و شاید پلتفرم‌های دیگر وجود دارد.

Little samulPARASITE EVE 2DARKSIRENJin sakaiامینAlbertگیمری عادیفیل خالی بند شاگرد عمو جیمmeysambاتزیو آدیتورهMohsenj74KurosJonah hexscorpionesAli984mohammad reza gamerSekiro
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید