سازندگان Call of Duty به کراس‌اور با Terminator اشاره می‌کنند

1 تیر 1401 - 16:33

شرکت اکتیویژن (Activision) اشاراتی به کراس‌اور Terminator با Call of Duty Vanguard و Warzone کرده است.

این کراس‌اور احتمالا در فصل 4 با نام Mercenaries of Fortune به وقوع خواهد پیوست. فصل جدید برای هر دو بازی در تاریخ 22 ژوئن 2022 آغاز خواهد شد. در توییتی از حساب رسمی Call of Duty در اوایل امروز آمده بود:

به نظر می‌رسد که برخی از مزدوران یک بار غیرمعمول را به دست آورده‌اند. برخی از فلزات گران‌بها در تاریکی بیشتر می‌درخشند. چه کسی می تواند آن‌ها را شناسایی کند؟

این پیام با تصویری همراه بود که توده‌ای از شمش‌های طلا و یک شمش نقره را نشان می‌داد که بعدا مشخص شد از پلی آلیاژ تقلیدی تشکیل شده است، فلز مایعی که Skynet برای ساخت مدل‌های ترمیناتور از جمله T-1000 استفاده می‌کرد. این اشارات کاملا واضح به‌نظر می‌رسند. ترمیناتور جدیدترین کراس‌اور سری Call of Duty خواهد بود. سال گذشته، جان رمبو و جان مک‌کلین، قهرمانان فیلم‌های اکشن دهه 80، به Warzone ،Black Ops Cold War و Call of Duty Mobile پیوستند.

ماه گذشته در رویداد Operation Monarch از بازی Warzone، شاهد حضور هیولاهای فیلم King Kong در برابر Godzilla در بازی بودیم. مهم‌ترین به‌روزرسانی فصل چهارم Warzone یک نقشه جدید بتل رویال به نام Fortune’s Keep است. به‌روزرسانی‌های Caldera شامل کاهش 50 درصدی پوشش گیاهی جزیره و در نتیجه بهبود دید و افزودن Storage Zone است که قبلا در نقشه اصلی Verdansk Warzone وجود داشت.

بازی Vanguard همچنین در حال دریافت دو نقشه چندنفره جدید و نقشه جدید زامبی‌ها در قالب نسخه به‌روز شده Shi No Numa است که در ابتدا در Call of Duty: World at War وجود داشت.

خلوتDr.Pyro(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪GidoraKaktoos spiderمارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)Invisible bearded userDARKSIRENmeysambJin sakai
برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید