انتشار نخستین تصاویر از اورک‌های سریال The Rings of Power

1 تیر 1401 - 11:00

کمپانی آمازون نخستین تصاویر از اورک‌های شیطانی سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را منتشر کرد.

سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، روایت‌گر دومین دوره سرزمین میانه می‌باشد؛ جایی که پس از نابودی نژاد اورک‌ها در دوره اول، حال با پیدا شدن رهبر جدید سر و کله این موجودات شرور نیز دوباره پیدا شده است. علی‌رغم این که آن‌ها نقش مهمی در این سریال خواهند داشت، اما هنوز آن سازمان‌یافتگی فیلم‌های پیتر جکسون (Peter Jackson) را نخواهند داشت.

کمپانی آمازون نیز سرانجام نخستین تصاویر از این نژاد نیروهای تاریکی را منتشر کرده که می‌توانیم نگاهی اجمالی به آن‌ها داشته باشیم. نکته جالب این است که برخلاف فیلم‌های سینمایی این فرنچایز، در این جا با اورک‌های جوان‌تری روبرو خواهیم بود.

نکته حائز اهمیت در سریال The Rings of Power بحث گریم این موجودات است. زیرا مانند سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و برخلاف فیلم‌های هابیت، ارک‌های این سریال به صورت کاملاً دستی گریم شده‌اند و جلوه‌های کامپیوتری تنها مختص به برخی سکانس‌های اکشن بوده است. جیمی ویلسون (Jamie Wilson) مدیر تیم گریم و لیندزی وبر (Lindsey Weber) در مصاحبه با وبسایت خبری آی‌جی‌ان درباره این موضوع به صحبت پرداخته‌اند:

زمان زیادی را صرف تحقیق و مشورت درباره اورک‌های سرزمین میانه در دوره دوم کردیم. به خاطر شرایط زمانی، ظاهر آن‌ها باید وحشی‌ و جوان‌تر به نظر می‌رسید. آن‌ها به خاطر شکست در دوره اول پراکنده شده و از سازمان‌دهی برخوردار نیستند. با این حال در طول سریال مشاهده خواهیم کرد که یک نیروی شیطانی در حال جمع کردن و سازمان‌دهی آن‌ها خواهد بود.

آن‌ها پس از مدت‌ها پنهان بودن در اعماق زمین، به تازگی روی خود را نشان داده‌اند و همین مسئله باعث شده تا از ظاهر کاملاً متفاوتی نسبت به آثار سینمایی برخوردار باشند. آن‌ها به اندازه آن پروژه‌ها در جنگ حضور نداشته‌اند، به همین دلیل از پوست تیره و بدنی عضلانی بهره نبرده‌اند.

همچنین برای نخستین‌بار در این فرنچایز، شاهد اورک‌های مونث خواهیم بود. وبر در این‌ باره توضیح داده که:

اروک‌های مونث بخشی از دنیای ساخته شده توسط ما هستند که من علاقه زیادی به آن‌ها دارم. در طول سریال ما یک اورک مونث بسیار قدبلند و قدرتمند را مشاهده خواهیم کرد که مبارزه‌ای نفس‌گیر با یکی از شخصیت‌های مهم خواهد داشت.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تصاویر بپردازید:

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power از تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) پخش خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: مووی‌وب

GidoraPashmak..darhalkhabah1372O2DARKSIRENهادی صفاییReversepointsorenaMehran.BaSekirovitto corleoneno oneSAMAN Ghost of SpartaعلیTotal Warmeysambsefirot2011HESAM YAZDANIBahador

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید