با این ۵ ترفند پادشاه یوتیوب و رازهایش شوید

29 خرداد 1401 - 09:59
با این ۵ ترفند، پادشاه یوتیوب و رازهایش شوید

سال‌های سال است که توسعه دهندگان با توسعه سایت‌ها و افزونه‌های مختلف سعی دارند بخشی از ناکارآمدی‌های یوتیوب را دور بزنند و تجربه بهتری را در اختیار کاربران قرار دهند. برخی دیگر در تلاش هستند تا یوتیوب را دوباره مانند روزهای طلاییش، جذاب و سرگرم کننده جلوه دهند.

چه از طرفداران گروه اول باشید یا چه از علاقه‌مندان به کارهای گروه دوم، ما در این مقاله ترکیبی از بهترین ترفندها برای بهبود تجربه کاربری یوتیوب را گردآوری کرده‌ایم. از استخراج توضیحات خودکار گرفته تا پشت سر گذاشتن قسمت‌های تبلیغاتی ویدیوها، شما می‌توانید بهترین روش‌ها برای لذت بردن حداکثری از یوتیوب را در ادامه مطالعه کنید.

DARKSIRENmajidam@alistarsnowgirlJonah hexAXEL STONEmeysambامیر حسینAloy versusanti niggersoosmarP.morgan
برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • soosmar گفت:

  پادشاه هم بشیم ، وقتی یوتیوب بفهمه ip ما تقلبیه ، تاج و تخت رو ازمون میگیره .

  NathanTlou part 2 game of the centuryanti niggerژنرال اردکAda@alistar77snowgirlJonah hexscorpionesmore
 • Ninja theorey گفت:

  بهترین ایزاز از دانلود یوتیوب برنامه فوق العاده videoder هست حتی 4k از یوتیوب دانلود میکنه احتیاجی به بازکردن برنامه و یا کپی پس لینک هم نیست فقط کلیک کن دانلود کن.فقط بعد نصب یبار ثبتدنام گوگل تکرار کنید
  حتما بعد

  Tlou part 2 game of the century@alistar
  • h00man گفت:

   پن سال پیش ی وی پی ان از کریومیکر خردیم 50 هزار مثه اسب کار میکنه رو گوشیو پی سی همچی.. یوتوبو راحت وا میکنی بعدش با افزونه IDM در ععرض 5 ثانیه تمام کفیتای مختلف ی ویدیو رو لیست میکنه و دانلود میکنه با همون سرعتی ک ساعتای ایرانی دانلود میکنی

 • AXEL STONE گفت:

  الان مارو دار میزنن وای نام یوتیوب اومد… باید بریم از خدا بترسیم.
  با این سرعت موضحکی که داریم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم برای 100 مگ 3 ساعت زمان نیاز دارم.

  Tlou part 2 game of the centuryAda
 • majidam گفت:

  برادر بهمون یاد بدید چطوری روی فیلمها زیرنویس فارسی بزاریم تا یوتیوب بهمون حق نشر مطالبمون رو بده

 • TekkenGod گفت:

  باز هم یاد یکی از ظلمهای بزرگی می افتیم که در حق ما داره میشه و اون مسدود بودن یوتیوب هستش . یه سر به کشورای خارجی بزنین متوجه میشین استفاده از یوتیوب چقدر سطح علمی و دانش اون جوامع رو بالا برده . واقعا ویدئوهای آموزشی که در یوتیوب وجود داره خودش میتونست کلی دانش فنی افراد رو بالا ببره و به اشتغال زایی در کشور کمک فراوانی بکنه .

  77Little samul
 • Omid گفت:

  به معنای واقعی کلمه یکی از مفید ترین و کاربردی ترین ابزارهای در دنیای مجازی. و تاسف اور اینکه این ابزار قدرتمند باید اسیر تنگ نظری یکعده اقلیت بشه که فکر میکنن حق دارند بر خلاف خواست مردم واس اونها تصمیم بگیرن.

  Little samul