تریلر جدید F1 22 به گیم‌پلی حالت انحصاری VR اختصاص دارد

28 خرداد 1401 - 22:59

تریلر جدید بازی F1 22 حالت جدید VR را نشان می‌دهد، که به‌صورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد. این تریلر مسیر مسابقه‌ای در کانادا را با زیبایی VR به رخ می‌کشد.

الکترونیک آرتز (EA) و کدمسترز (Codemasters) تریلر جدیدی از بازی F1 22 نمایش دادند که بخشی از گیم‌پلی حالت واقعیت مجازی بازی را نشان می‌دهد. این حالت در انحصار رایانه‌های شخصی خواهد بود. قابلیت VR در حالت F1 Life برای مسابقات فرمول 1، 2 و سوپرکارها در دسترس خواهد بود. تمامی ابعاد بازی، از وقتی که وارد میدان می‌شوید، تا آخرین لحظات مسابقه، در حالت واقعیت مجازی قابل بازی خواهد بود.

اوایل ماه ژوئن، دیوید گرکو (David Greco) به موارد بهبود یافته در نسخه امسال بازی، به‌خصوص سیستم آیرودینامیک (aerodynamics) و تعلیق (suspension) خودروها، اشاره کرد.

عنوان F1 22 قرار است نسبت به نسخه سال پیش شامل سیستم تعلیق و برخورد (collisions) بهبود یافته باشد. همچنین، سیستم آیرودینامیک نیز بعد از نسخه قبل از نو طراحی شده است.

با وجود این سیستم جدید، خودروها به سطح زمین نزدیک‌تر خواهند بود، که در نتیجه آن، ضربه‌گیرهای سیستم تعلیق سریع‌تر عمل می‌کنند. علاوه بر آن، این سیستم باعث می‌شود که تکنیک‌هایی مانند رانندگی در حاشیه مسیر را سخت‌تر بتوان اجرا کرد.

این بازی در 10 تیر 1401 (1 جولای 2022)، برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Champions Edition را تهیه کنید، این عنوان را می‌توانید در 7 تیر 1401 (28 ژوئن 2022)، پیش از عرضه، تجربه کنید.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪مارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)DARKSIRENETERNAL_MAN (از بن بازگشته)@alistarmeysambامیر حسینmohammad reza gamerAloy versus
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید