گیفت کارت
گیفت کارت

فیلم Ghost Recon به کارگردانی Michael Bay ساخته خواهد شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۵

طی بیانیه ای از سوی کمپانی یوبی سافت رسما به تایید رسید که ضمن همکاری آن ها با کمپانی بزرگ فیلم سازی برادران وارنر (Warner Bros) و به کارگردانی Michael Bay فیلمی با نام Ghost Recon در دستور ساخت قرار خواهد گرفت.

البته پیش از این ها در ماه فوریه نشریه لس آنجلس تایمز (LA Times) طی خبری از همکاری Jean-Julien Baronnet، سرپرست موشن پیکچر های Ubisoft با مایکل بی خبر داده بود.

روز گذشته نیز Jean-Julien Baronnet طی بیانیه ای رسمی در مورد ساخت فیلم Ghost Recon چنین تصریح کرد:

با حضور یکی از برجسته ترین و نامدار ترین کارگردانان هالیوود رویای ساخت فیلم Ghost Recon به حقیقت خواهد پیوست.

وی در ادامه افزود:

علاوه بر این ها کار با یکی از موفق ترین و سرشناس ترین کمپانی های فیلم سازی که در عرصه کیفیت و امر بازاریابی همتا ندارد یعنی کمپانی برادران وارنر موفقیت این فیلم را تضمین می کند. به نظر من فیلم Ghost Recon از پتانسیل بالایی بهره مند خواهد بود.

البته هنوز هیچ اطلاعات دیگری از این فیلم در دسترس نیست؛ حتی هنوز اعلام نشده است که کدام قسمت از سری بازی های Tom Clancy Ghost Recon داستانش و کارکتر هایش را در اختیار این فیلم سازان قرار خواهد داد.

Michael Bay

لازم بذکر است که سری بازی های Ghost Recon یکی از موفق ترین شوتر های نظامی / تاکتیکال است که تا کنون بیش از ده قسمت آن منتشر شده است و صاحب امتیاز آن همچون سایر عناوین تام کلنسی، Ubisoft می باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید