نینتندو به استقبال بازی‌کننده های حرفه‌ای می رود!

۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۴

شب گذشته در اواخر کنفرانس نینتندو در E3 2011 در شهر لس آنجلس آمریکا، نینتندو طرفدارانش را شگفت زده کرد. بیشتر حاضران به خاطر رونمایی از کنسول جدید این شرکت در سالن کنفرانس حاضر بودند اما پس از رونمایی از Wii U و چند بازی دیگر، نینتندو همه را میخکوب کرد!

پس از رونمایی از Wii U و تعریف بازیسازان مختلف و بزرگ ژاپنی و غیر ژاپنی، نینتندو تیزری از بازی هایی که در آینده بر روی Wii U خواهند آمد پخش کرد. در ابتدای این تیزر Batman: Arkham City را دیدیم که صدای جیغ و سوت حاضران را بلند کرد، سپس نوبت به بازی‌های Darksiders II و DiRT رسید تا برای حضور در Wii U اعلام آمادگی کنند! پس از آن هم در این تیزر قسمت هایی از بازی‌های Metro: Last Light و TEKKEN و Ninja Gaiden رسید تا به نمایش در بیایند و قند را در دل تماشاگران این کنفرانس آب کنند!

البته همانطور که گفته شد، نینتندو در ابتدای کنفرانس هم از بازی‌های ماریو و Luigi’s Mansion 2 رونمایی کرد و بزرگداشت بیست و پنج سالگی Zelda را هم با یک ارکستر زیبا گرامی داشت، و در پایان به سراغ بازی های حرفه‌ای رفت.

این نشان از آن دارد که نینتندو می‌خواهد ضمن داشت مشتریان غیر حرفه‌ای خودش که انصافا فروشی خوبی را برای این کنسول در نسل حاضر رقم زدند، به جذب بازی‌کننده های حرفه‌ای هم بپردازد و با عرضه بازی‌های پرطرفدار نظیر TEKKEN و Ninja Gaiden بر روی Wii U، بازار بزرگی را در نسل بعدی برای خود درست کند.

اما در عین حال باید دید که آیا نوع کنترلی جدید Wii U می‌تواند بازی‌کننده های حرفه‌ای را مجاب به خرید این دستگاه در سال آینده کند!؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید