دادگاه جانی دپ و امبر هرد | بایکوت هالیوودی

4 خرداد 1401 - 13:02
دادگاه جانی دپ و امبر هرد

در جلسه جدید دادگاه جانی دپ و امبر هرد به این موضوع پرداخته شد که آیا این دادگاه در روند کاری آن‌ها تاثیرگذار بوده است یا خیر.

در چندین هفته که دادگاه جانی دپ و امبر هرد در جریان است، این سوال مطرح شده است که آیا این اتفاقات روی کارنامه هنری این دو بازیگر تاثیرگذار بوده یا خیر. در جلسه جدید دادگاه به موضوع بایکوت این بازیگران از سوی هالیوود پرداخته شده بود.

بسیاری از سران استودیوها و کمپانی‌های هالیوودی سعی کردند تا خودشان را در ماجرای جانی دپ (Johnny Depp) و امبر هرد (Amber Heard) دخالت ندهند اما سرانجام پای آن‎‌ها به این دادگاه باز شد و آ‌ن‌ها به این سوال پاسخ دادند که آیا جانی دپ و امبر هرد به دلیل این دادگاه و اتفاقات قبل از آن از فیلم‌های هالیوودی کنار گذاشته شده‌اند یا نه.

بایکوت امبر هرد

مدیر استودیو دی‌سی یعنی والتر هامادا (Walter Hamada) اظهار داشت که آن‌ها قصد داشتند تا امبر هرد را از نقش مرا در فیلم‌های آکوامن (Aquaman) کنار بگذارند و بازیگر دیگری برای این نقش انتخاب کنند. اما او تاکید کرد که این کار به دلیل دادگاه او با جانی دپ نبوده است. والتر هامادا در ادامه صحبت‌هایش در دادگاه گفته بود که به دلیل عدم جذبه بین امبر هرد و ستاره فیلم یعنی جیسون موموآ (Jason Momoa) آن‎‌ها قصد داشتند تا از بازیگر دیگری برای نقش مرا در فیلم «آکوامن ۲» استفاده کنند که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

والتر هامادا در صحبت‌های خود گفته بود که پس از فیلم اول، آن‌ها قصد داشتند تا بازیگر دیگری برای نقش مرا انتخاب کنند تا جذبه بهتری با شخصیت اصلی داشته باشد و این موضوع هیچ ارتباطی با این دادگاه و اتفاقات قبل از آن نداشته است. با این حال، وکلای امبر هرد و خودش ادعا می‌کنند که صحبت‌های جانی دپ قبل از دادگاه سبب شده مشکلاتی در حرفه بازیگری او ایجاد شود.

از سوی دیگر، کاترین آرنولد (Kathryn Arnold) در جلسه دادگاه اظهار داشته بود که به لطف تلاش‌های جیسون موموآ و کارگردان فیلم «آکوامن ۲» یعنی جیمز وان (James Wan)، امبر هرد از این فیلم حذف نشده است و آن‌ها تلاش زیادی برای ماندن او در این فیلم کرده‌اند. او همچنین اظهار داشت که امبر هرد برای تصویربرداری پوسترهای فیلم و همچنین حضور در رویداد فن‌دام دعوت نشده بود.

بایکوت جانی دپ

مدیر تولید کمپانی دیزنی یعنی تینا نیومن (Tina Newman) نیز در جلسه دادگاه حاضر شده بود و اظهار داشت که مقاله‌های منتشر شده علیه جانی دپ هیچ تاثیری در زمینه تصمیم‌گیری آن‎‌ها در مورد حضور او در فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ (Pirates of the Caribbean 6) نداشته است.

با این حال، قبلا مدیر برنامه جانی دپ در دادگاه حاضر شده بود و اظهار داشت که دیزنی قرار بود برای حضور جانی دپ در فیلم «دزدان دریایی ۶» به او مبلغ ۲۵ میلیون دلار بدند اما پس از اتهامات امبر هرد، مدیران دیزنی تصمیمات دیگری اتخاذ کردند.

در حال حاضر، هر دو بازیگر یعنی جانی دپ و امبر هرد ادعا می‌کنند که اتهامات وارده از سوی دیگری، تاثیر منفی بر روی کارنامه هنری آن‌ها گذاشته است و باعث بایکوت آن‌ها از سوی هالیوود شده است. حال، باید دید که نتیجه دادگاه چه خواهد بود و کدام از یک آن‌ها خواهد توانست تا بار دیگر به دنیای سینما و هالیوود بازگردد و بدرخشد.

منبع: هالیوود ریپورتر

Your father 😂DARKSIRENAloy versusah1372BlackCitymeysamb77Invisible bearded userاریاMsadeq361امیر حسینGramy kJin sakaiSquatlatexM.MT

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید