باکس آفیس | صدرنشینی Doctor Strange 2 و شروع خوب فیلم Downton Abbey

1 خرداد 1401 - 20:13
فیلم Downton Abbey

در باکس آفیس این هفته، صدرنشینی فیلم Doctor Strange ادامه پیدا کرد و فیلم Downton Abbey نیز توانست فروش خوبی داشته باشد.

فیلم دانتون ابی: عصر جدید (Downton Abbey: A New Era) محصول کمپانی فوکس فیچرز محسوب می‌شود که به تازگی روی پرده سینماها اکران شده است. این فیلم که با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده، در اولین هفته اکرانش در داخل آمریکا به فروش ۱۸ میلیون دلاری بسنده کرده است. فیلم «دانتونی ابی: عصر جدید» نسخه‌ای سینمایی از سریالی محبوب و برجسته به همین نام است که با این فروش خود در این آخر هفته، در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار دارد.

فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) نیز همچنان صدر جدول باکس آفیس را در دست دارد. این فیلم در این آخرهفته که سومین هفته اکرانش به شمار می‌رود، توانست به فروش ۳۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست یابد و فروش خود در داخل آمریکا را به رقم ۳۴۰ میلیون دلار برساند.

در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته، انیمیشن بچه‌های بد (The Bad Guys) قرار دارد که در پنجمین هفته اکرانش در داخل آمریکا، فروش ۵/۷ میلیون دلاری را بدست آورده و فروش داخلی خود را به رقم ۷۴ میلیون دلار رسانده است.

فیلم سونیک خارپشت ۲ (Sonic the Hedgehog 2) با کسب فروش ۴ میلیون دلاری در این آخر هفته، رقم فروش داخل آمریکای خود را به ۱۸۱ میلیون دلار رسانده تا همچنان به عنوان پرفروش‌ترین فیلم اقتباسی از بازی‌های ویدیویی در داخل آمریکا شناخته شود.

فیلم مردان (Men) اثر جدیدی است که برای اولین بار در این هفته روی پرده سینماها اکران شده است. این فیلم که محصول کمپانی A24 است، در اولین هفته اکرانش در سینماهای داخل آمریکا، رقم ۳/۳ میلیون دلار را بدست آورده و در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار گرفته است.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلمفروش آخر هفته (میلیون دلار)
۱Doctor Strange in the Multiverse of Madness۳۰
۲Downton Abbey: A New Era۱۸
۳The Bad Guys۵/۷
۴Sonic the Hedgehog 2۴
۵Men۳/۳
۶Everything Everywhere All at Once۳/۲
۷Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore۱/۸۵
۸Firestarter۱/۷
۹The Lost City۱/۵
۱۰The Northman۱

منبع: ددلاین

DARKSIRENSami 227meysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید