بسته الحاقی جدید بازی Tiny Tina’s Wonderlands با عنوان Glutton’s Gamble منتشر شد

1 خرداد 1401 - 21:06

جدیدترین بسته الحاقی بازی Tiny Tina’s Wonderlands شامل سلاح‌ها، تجهیزات و آیتم‌های تزئینی به همراه یک باس جدید خواهد بود.

دومین قسمت از بخش Mirror of Mystery بازی Tiny Tina’s Wonderlands هم‌اکنون در دسترس قرار دارد وسیاه‌چال‌های جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همچنین یک باس جدید به نام Witch of the Sand معرفی می‌شود که چهار شکل مختلف دارد که به مرور زمان در دسترس قرار می‌گیرد.

در واقع بسته الحاقی Glutton’s Gamble دومین مورد از چهار محتوای قابل دانلود پولی بازی Tiny Tina’s Wonderlands محسوب می‌شود. شما می‌توانید این محتوای جدید را به صورت جداگانه با پرداخت 10 دلار یا همراه با Season Pass با قیمت 30 دلار دریافت کنید. بسته الحاقی چهارم یک کلاس کاملاً جدید با دو مهارت اکشن، یک درخت مهارت منحصر به فرد و یک Class Feat را به بازی اضافه می‌کند که در آینده‌ی نزدیک اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

بازی Tiny Tina’s Wonderlands برای پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در پایان می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی بسته الحاقی Glutton’s Gamble را مشاهده کنید.

Jin sakaimeysambRyder

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید