حضور مارک رافلو و رابرت پتینسون در فیلم جدید کارگردان Parasite

31 اردیبهشت 1401 - 22:30

مارک رافلو در کنار رابرت پتینسون در فیلم جدید و مورد انتظار کارگردان Parasite به ایفای نقش خواهد پرداخت.

بونگ جون-هو (Bong Joon Ho) که برای کارگردانی اثر تحسین شده Parasite موفق به کسب جایزه اسکار شده بود، برای ساخت فیلم جدیدش با همراهی بازیگرانی تراز اول آماده می‌شود. فیلمی بدون عنوان که برگرفته از رمانی به نام Mickey7 به نویسندگی ادوارد اشتون (Edward Ashton) خواهد بود.

او در قراردادی با کمپانی برادران وارنر نه تنها وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده خواهد داشت، بلکه به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده این پروژه سینمایی نیز شناخته می‌شود.

در عین حال از تیم بازیگران این فیلم باید به نام‌های شناخته شده‌ای همچون مارک رافلو (Mark Ruffalo)، رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، تونی کولت (Toni Collette) و نائومی آکی (Naomi Ackie) اشاره کرد.

رمان Mickey7 روایت‌گر مردی مصرف‌گرا در دنیایی خیالی است که وظیفه پیدا می‌کند تا به سرزمین یخی نیفل‌هایم رفته و شرایط را برای حضور انسان‌ها فراهم نماید. او همیشه وظیفه داشته تا ماموریت‌های دشوار و غیرقابل بازگشت را بر عهده بگیرد، زیرا این قابلیت را دارد که پس از مرگش، صاحب بدنی تازه شده و در عین حال تمامی خاطراتش را به یاد داشته باشد.

او راهی سفر خطیری می‌شود که می‌تواند مسائل زیادی را برای او و باقی انسان‌ها تغییر دهد.

این کارگردان برنده جایزه اسکار، در گذشته نیز سکان هدایت اقتباس‌های دیگری را بر عهده داشته که شامل تغییرات بسیاری نسبت به منبع روایی اصلی بوده است؛ به همین دلیل باید انتظار تغییراتی را در داستان و سبک روایی Mickey7 داشته باشیم.

تا انتشار اطلاعات بیشتر از این پروژه بی‌نام، مخصوصاً اعلام تاریخ اکران آن از سوی کمپانی وارنر، باید صبر نماییم.

منبع: ددلاین

DARKSIRENSaGaJjemeysambHulk

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید