تریلر سریال Money Heist: Korea منتشر شد | سرقت به سبک کره‌ای

30 اردیبهشت 1401 - 22:49
سریال Money Heist: Korea

سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری رسمی برای سریال Money Heist: Korea بازسازی‌ای از سریالی اسپانیایی به همین نام منتشر کرده است.

سریال سرقت پول: کره (Money Heist: Korea) که با نام سرقت پول: کره – منطقه اقتصادی مشترک (Money Heist: Korea – Joint Economic Area) شناخته می‌شود، بازسازی‌ای از سریالی اسپانیایی به همین نام است. به تازگی نتفلیکس تریلری برای این سریال منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

ریو یانگ جه (Ryu Yong-jae) نویسنده سریال «مانی هایست کره» است که از طرفداران سرسخت سریال اصلی محسوب می‌شود. اتفاقات سریال به تلاش برای اتحاد مجدد اقتصاد کره جنوبی و شمالی می‌پردازد و نقش پروفسور را یو جی ته (Yoo Ji-tae) به تصویر می‌کشد. در این سریال، پروفسور با گردهم آوردن گروهی از سارقان، قصد دارد تا ارز جدیدی را به سرقت ببرند.

تریلر تازه منتشر شده برای سریال «سرقت پول: کره – منطقه اقتصادی مشترک» اعضای مختلف گروه را به تصویر می‌کشد. آن‎‌ها همانند سریال اصلی، لباس‌های یکدست قرمز رنگ و ماسک‌های دالی بر صورت دارند و سلاح به دست، آماده بزرگترین سرقت هستند.

سرویس آنلاین نتفلیکس به دنبال آن است تا با سریال «سرقت پول: کره» بتواند موفقیت سریال اصلی را تکرار کند و مخاطبان بیشتری را به خود جلب نماید. سریال «سرقت پول: کره – منطقه اقتصادی مشترک» در تاریخ ۲۴ ژوئن سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه می‌شود.

منبع: اسکرین رنت

SAMAN Ghost of Spartaکاپیتان قیمتSamadmarioerenmohammad reza gamerعلیDARKSIREN(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪P.morgananti niggerAshen undead the bearermeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید