عنوان کلاسیک Syphon Filter از سیستم تروفی پشتیبانی خواهد کرد

30 اردیبهشت 1401 - 21:40

شرکت بند استودیوز (Bend Studios) تایید کرده است که Syphon Filter، محصول سال 1997 که بخشی از سرویس ارتقا یافته پلی استیشن پلاس است، دارای سیستم تروفی خواهد بود.

همانطور که به عرضه سرویس بازسازی شده پلی استیشن پلاس در چندین منطقه نزدیک می‌شویم، سونی همچنان به انتشار اطلاعات مرتبط در این زمینه ادامه می‌دهد. اخیرا اعلام شد که مشترکین سطوح بالاتر این سرویس به مجموعه‌ای از عناوین کلاسیک یوبی‌سافت دسترسی خواهند داشت و اکنون اطلاعات جدیدی در مورد پشتیبانی از تروفی برخی از این عناوین کلاسیک در اختیار داریم.

حساب شرکت بند استودیوز اخیرا در توییتر به شهرت رسیده است و اعلام کرد که اولین نسخه Syphon Filter به عنوان بخشی از سرویس جدید پلی استیشن پلاس، دارای تروفی‌های کاملا جدیدی خواهد بود. این حساب علاوه بر یک تروفی نقره‌ای به نام «یک شروع انفجاری» تصویری از جایزه پلاتینیوم را با عنوان «کارت عالی بود مامور!» به اشتراک گذاشت. مشخص نیست که آیا پشتیبانی از تروفی بازی‌های کلاسیک در پلی استیشن پلاس استاندارد خواهد بود یا خیر، اما سال گذشته، سونی اختراعی مرتبط با همین موضوع به ثبت رساند.

Playstation x DiscordJin sakaiDARKSIRENP.morganEMPEROR NIMA SHAMSMohsenj74Mengo
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • این خبر نشان ازین داره ک احتمالا یه عنوان از شاهکار سافون فیلتر درراهه

  • هیپیپ هورا هیپیپ هورا هیپیپ هورا هیپیپ هورا به قول آقای خرچنگی

    EMPEROR NIMA SHAMS
  • ahmad گفت:

    نمیدونم چرا من تو دوران ps1 گیر کردم :/ بیشتر با بازی های اون دوران حال میکنم ، با بازیهای جدید زیاد ارتباط نمیگیرم ، هنوز که هنوزه بعضی بازیهایps1 رو تو گوشی بازی میکنم. آخرین نسلی که با بازیهاش ارتباط برقرار کردم دوران ps3 بود ولی باز هیچکدوم واسم خاطرات سگا و ps1 نمیشه:/ یادش بخیر اون موقع بچه بودم ، خفن ترین بازی اکشن جاسوسی واسم سایفون فیلتر ۳ بود …. متأسفانه نتونستم نسخه ۱ و ۲ رو تجربه کنم ،، اونجوری که من خوندم نسخه یک امتیاز بیشتری هم کسب کرده ، تو آینده ای نزدیک مجددا ps1 ام رو از کمد میکشم بیرون و مجددا میرم تو خاطرات و نوستالژی و این حرفا😂😂😂