تریلر Mission: Impossible 7 به زودی منتشر خواهد شد

30 اردیبهشت 1401 - 22:00

با وجود این که یک سال تا اکران فیلم Mission: Impossible 7 باقی‌مانده است، اما طرفداران این فرنچایز زودتر از آن‌چه که تصور می‌کنند شاهد تریلر این اثر خواهند بود.

دو فیلم پایانی مجموعه ماموریت غیرممکن که تحت عنوان Dead Reckoning Part One و Dead Reckoning Part Two شناخته می‌شوند، با همکاری تام کروز (Tom Cruise) و کریستوفر مک‌کوری (Christopher McQuarrie) در حال ساخت می‌باشند. عناوینی که طبق گزارشات منتشر شده، محدودیت‌ و الگوهای فیلم‌سازی آثار پیشین این مجموعه را به چالش خواهد کشید.

با توجه به این دو فیلم پیشین این مجموعه، مخصوصاً Fallout یک موفقیت تمام عیار برای مک‌کوری و کروز بود، باید صبر کرد و دید که این دو چگونه استاندارد اثار اکشن را گسترش خواهند داد. ساخت قسمت اول Dead Reckoning تقریباً پایان یافته و فیلم‌برداری قسمت دوم در جریان است. به همین دلیل و طبق اظهارات منابع مختلف خبری، تریلر قسمت هفتم این مجموعه خیلی زودتر از آن‌چه که تصویر می‌شود، منتشر خواهد شد.

طبق اعلامیه یک وبسایت خبری تحت عنوان FSK، سازمان رتبه‌بندی تریلر آثار بزرگ‌سال، رده سنی فیلم ماموریت غیرممکن هفت را برای سنین 12 سال به بالا تعیین نموده است. این بدان معنا خواهد بود که پارامونت در حال آماده‌سازی شرایط برای انتشار تریلر این اثر مورد انتظار است. همچنین با توجه به این که ماه گذشته در جریان مراسم کمیک‌کان، صحنه‌هایی از این فیلم پشت درهای بسته برای بینندگان پخش شده بود، پس انتشار چنین تریلری دور از ذهن نخواهد بود.

با توجه به تصاویر منتشر شده از پشت صحنه ساخت قسمت هفتم، باید انتظار هر چیزی را از تام کروز داشته باشیم. کسی که برای به ارمغان آوردن بهترین لحظات ممکن برای مخاطبینش، هیچ محدودیتی نمی‌تواند مانعی برای او باشد.

هفته دیگر می‌توانیم شاهد اکران فیلم Top Gun: Maverick، اثر دیگر تام کروز باشیم. طبق برخی از گمانه‌زنی‌ها، اکران این پروژه سینمایی با انتشار نخستین تریلر از Dead Reckoning همراه خواهد بود.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning برای اکران در تاریخ 14 ژوئیه 2023 (23 تیر 1402) در نظر گرفته شده است.

منبع: اسکرین‌رنت

DARKSIRENHunTeR007IrNEMPEROR NIMA SHAMS

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید