سگا انتظار دارد بازی Sonic Frontiers نمرات بالایی را کسب کند

30 اردیبهشت 1401 - 17:54

شرکت سگا (SEGA) اخیراً اعلام کرده است که انتظار دارد بازی Sonic Frontiers میانگین نمرات بالایی را در متاکریتیک کسب نماید.

هاروکی ساتومی (Haruki Satomi)، مدیر عامل سگا و کویچی فوکازاوا (Koichi Fukazawa)، مدیر بخش امور مالی این شرکت، اخیراً در خصوص اهداف خود در مورد بازی Sonic Frontiers صحبت کرده‌اند. این شرکت اهداف داخلی را تعیین کرده است و انتظار دارد فروش بازی با میانگین نمرات آن مطابقت داشته باشد.

ما اهداف داخلی تعیین کرده‌ایم، زیرا ارتباط بین امتیازات سازمان‌های ارزیابی خارجی و فروش در اروپا و آمریکای شمالی بالا است.

اگر بازی Sonic Frontiers امتیاز بالایی کسب کند، می‌تواند تبدیل به یک بازی ضروری برای خرید شود و احتمالاً با فروش هم‌افزایی کند. بنابراین ما در حال حاضر سخت کار می‌کنیم تا کیفیت بازی را به سمت فروش آن در فصل تعطیلات ارتقا دهیم.

تاکاشی لیزوکا (Takashi Iizuka)، رئیس استودیوی تیم سونیک (Team Sonic) می‌گوید که مایل است بازی Sonic Frontiers به اندازه‌ی عنوان Sonic Adventure تاثیرگذار باشد.

شرکت سگا در جریان گزارش مالی اخیر خود اشاره کرد آی‌پی Sonic در حال حاضر در دوران اوج خود قرار دارد و موفقیت نسخه‌ی دوم فیلم Sonic The Hedgehog نیز در آن تاثیر بالایی داشته است.

بازی Sonic Frontiers قرار است در تعطیلات سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه شود. عنوان مذکور به صورت جهان باز خواهد بود و به گفته‌ی سگا، جاه‌طلبانه‌ترین بازی این فرنچایز به شمار می‌رود.

PROfess0r_xti.amirrezzaO2Omid_FshDARKSIRENsnowgirlmeysambSquatlatexAloy versusMengoEl DiabloLittle samulLone wolfعلیInvisible bearded userJin sakaiSoldier (Wolf Edition)BahramP.morganMETROID(ماریوی سابق)more
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید