استودیوی Saber Interactive در توسعه‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake همکاری خواهد کرد

30 اردیبهشت 1401 - 10:35

طبق خبر جدید منتشر شده، استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) در توسعه‌ی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake با استودیوی اسپایر (Aspyr) همکاری خواهد کرد.

در بخشی از گزارش مالی سه ماهه‌ی چهارم شرکت امبریسر گروپ (Embracer Group)، متیو کارچ (Matthew Karch)، مدیر سیبر اینتراکتیو، تایید کرد که این استودیو در حال حاضر با همکاری استودیوی اسپایر روی توسعه‌ی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake کار می‌کند. هر دو استودیوی سیبر اینتراکتیو و اسپایر جزو زیرمجموعه‌ی امبریسر گروپ محسوب می‌شوند.

آقای کارچ در این باره گفت:

استودیوی اسپایر تمام تلاش خود را کرده است تا این بازی را به بهترین عنوان ساخته‌ شده در طول تاریخ خود تبدیل کند. زمانی که ما اسپایر را خریداری کردیم، از همان ابتدا می‌دانستیم که آ‌ن‌ها به کمک ما نیاز دارند.

استودیوی سیبر در تولید این نوع محصولات تخصص فوق العاده‌ای دارد. ما این کار را روی سری Halo انجام داده‌ایم، بنابراین زمان زیادی را صرف کار با آن‌ها کرده‌ایم تا این عنوان را به ارمغان بیاوریم.

ما کاملا مطمئن هستیم که بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake یک اثر فوق العاده خواهد بود، اما این یک عنوان عظیم است و محصولات عظیم نیاز به تلاش و زمان زیادی دارند تا خود را به شایستگی نشان دهند؛ مخصوصا هنگامی که در مورد یک بازی صحبت می‌کنید که بسیار قدیمی است و مجبور بودیم آن بازی را از ابتدا بازسازی کنیم.

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake قرار است به صورت انحصاری زمانی برای پلی‌استیشن 5 عرضه شود و برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. بازی Evil Dead: The Game جدیدترین ساخته‌ی استودیوی سیبر اینتراکتیو به شمار می‌رود که تاکنون در مجموع 500 هزار نسخه از آن به فروش رفته است.

Jonah hexDARKSIRENAdaJin sakaiM.MTAshen undead the bearerامیر حسینگیمری عادیalinerdEMPEROR NIMA SHAMSDr.PyroMengovitto corleoneMax22@alistarSquatlatexMohsenj74ELlie (Ps and Xbox fan)

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید