سازندگان Saints Row اعتقاد دارند گزینه‌های شخصی‌سازی این بازی بی‌رقیب است

30 اردیبهشت 1401 - 13:24

با توجه به صحبت‌های سازندگان، به نظر می‌رسد تأکید زیادی روی گزینه‌های شخصی‌سازی (Customization) در Saints Row وجود دارد.

دو تن از اعضای تیم Volition، سازنده بازی Saints Row، یعنی آقای کنزی لیندگرن (Kenzie Lindgren) و دیمین الن (Damien Allen) که هر‌ دو جزو طراحان بازی Saints Row هستند، در مورد گستردگی و تنوع گزینه‌های شخصی‌سازی این عنوان در مصاحبه با Eurogamer صحبت کردند:

آقای Lindgren در این باره توضیح داد:

هر بار که وارد بازی می‌شوم و این عنوان را تجربه می‌کنم، چه وقتی که مشغول شخصی‌سازی هستم، چه وقتی که در شهر گردش می‌کنم و چه زمانی که مشغول پرواز هستم، کاملا حس و حال یک اثر Saints Row به من منتقل می‌شود. من فکر می‌کنم همین احساس برای مخاطبان قدیمی جذاب خواهد بود و از سوی دیگر مخاطبان جدید نیز وقتی بار اول این حس را تجربه می‌کنند لذت خواهند برد.

در ادامه او در مورد گستردگی شخصی‌سازی در این عنوان توضیح می‌دهد:

ما قطعا گزینه‌ها و انتخاب‌های به مراتب بیشتر و گسترده‌تری در بخش شخصی‌سازی نسبت به تمام آثار مشابه در بازار را ارائه خواهیم داد.

به لطف گستردگی این انتخاب‌ها و آزادی عمل بالایی که مخاطبان خواهند داشت، هر فرد تجربه‌‌ای متفاوتی از Saints Row خواهد داشت که من فکر می‌کنم این مسئله یک ویژگی جالب برای اثر ماست.

بازی Saints Row که نسخه‌ای ریبوت نیز محسوب می‌شود، در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱ (۲۳ آگوست ۲۰۲۲) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه PC منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد بار دیگر باید منتظر ماجراجویی‌های عجیب و غریب در دنیای متفاوت Saints Row باشیم و گزارش‌ها نشان می‌دهد با عنوان جهان آزادی بسیار سرگرم کننده طرف خواهیم بود.

snowgirlmeysambalinerdLittle samulInvisible bearded userPorfosorSquatlatexJin sakaiLone wolfSaman_hkvitto corleoneMengoSoldier (Wolf Edition)شبح گیمفاگیمری عادیTlou part 2 game of the centuryP.morgan
برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید