کاور مجله بعدی گیم‌اینفورمر به The Callisto Protocol اختصاص دارد + تصاویر جدید

30 اردیبهشت 1401 - 00:35

موضوع اصلی مجلۀ این ماه گیم‌اینفورمر (Gameinformer) بازی ترسناک علمی-تخیلی The Callisto Protocol خواهد بود که توسط خالق Dead Space توسعه می‌یابد.

بسیاری از طرفداران عناوین ترسناک در انتظار بازی The Callisto Protocol هستند، اثری که توسط استودیوی تازه‌تاسیس استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) ساخته شده و تمام تمرکز خود را روی ترساندن مخاطبان گذاشته است. تحریریۀ مجلۀ گیم‌اینفورمر فرصت تجربۀ گیم‌پلی بازی را داشته‌اند و در کنار آن، با سازندگان نیز مصاحبه‌های متعددی را انجام داده‌اند. بنابراین، به زودی اطلاعات، تصاویر و ویدیوهای متعددی از این عنوان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

سردبیر گیم‌اینفورمر در توییت جدید خود بازی را تحسین کرد و متذکر شد که The Callisto Protocol به بهترین شکل ممکن طرفداران Dead Space را به وجد خواهد آورد.

در ادامه تصاویر جدید منتشر شده از بازی در کنار کاور مجلۀ گیم‌اینفورمر را مشاهده می‌کنید (بالا سمت چپ، تصویری از گیم‌پلی را مشاهده می‌کنید):

بازی The Callisto Protocol در سال 2022 برای کنسول‌ها و PC عرضه خواهد شد.

Ali984BahramDARKSIRENAshen undead the bearermeysambonlykorosawaReversepointEllie Terminatorناتی گاد🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉WoundsInvisible bearded userMengoJin sakaiهادی صفاییmasoud pc gamer (starfield edition)@alistarP.morganMahyarMsmEMPEROR NIMA SHAMSmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید