گزارش: سونی با همکاری استودیویی مستقل، عنوانی ترسناک می‌سازد

29 اردیبهشت 1401 - 19:49

به نظر می‌رسد که استودیوی مستقل سویزل کیس (Swizzle Kiss) با همکاری سونی، در حال ساخت عنوانی ترسناک و روایت‌محور برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 5 باشد.

به گزارش یکی از کاربران ResetEra با نام Toumari، این استودیو طی سال گذشته در حال جذب کارکنان جدید بوده است. همچنین، آخرین آگهی شغلی آن در وبسایت Work With Indies نشان می‌دهد که سونی در حال همکاری با استودیوی مذکور بوده و از آن پشتیبانی مالی کرده است.

اعضای این استودیو شامل بازی‌سازان باتجربه‌ای چون آرشا بیمال (Arshea Bimal) به عنوان تهیه‌کننده، آلیشا کونته (Alicia Conte) به عنوان کارگردان، جسی کوری (Jessy Curry) در مقام آهنگساز، تام اسلای (Tom Shcley) در مقام طراح صدا و ویلیام پاو (William Pugh) به عنوان دستیار طراحی، می‌شود. شایان ذکر است که جسی کوری ساخت موسیقی بازی‌های Dear Esther و Everybody’s Gone to the Rapture را در کارنامه دارد. تام اسلای روی بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe و ویلیام پاو روی بازی Dr. Langeskov و Accounting+ کار کرده‌اند.

با توجه به سابقه‌ی اعضای استودیوی سویزل کیس، احتمالاً این بازی، عنوانی ماجراجویانه خواهد بود که روند روایی آن آهسته بوده و به جای عناصر اکشن، بر فضاسازی و فیلمنامه‌ای قدرتمند تمرکز دارد. آگهی شغلی این استودیو نیز نشان می‌دهد که تعداد احتمالی اعضای تیم سازنده‌ی این بازی بین پنج تا ده نفر خواهد بود.

شایان ذکر است که با نزدیک بودن ماه ژوئن، احتمال معرفی رسمی بازی مذکور در رویداد مخصوص پلی استیشن وجود دارد.

Abol__DrakeM.MTگیمری عادیDARKSIRENJin sakaiInvisible bearded userناتی گادmeysambchibikenpachiDr.PyroEllie TerminatorA man who lives at end of the worldo0ashil0oSquatlatexAli984Gamer78Soldier (Wolf Edition)Jonah hexMengoalinerdmore
برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید