رابرت دنیرو به فیلم Tin Soldier پیوست

29 اردیبهشت 1401 - 10:11
فیلم Tin Soldier

رابرت دنیرو، جیمی فاکس و چندین بازیگر دیگر به فیلم Tin Soldier پیوستند.

بر اساس گزارش‌های تازه، بازیگران برجسته و بزرگی به جمع بازیگران فیلم Tin Soldier اضافه شده‌اند. رابرت دنیرو (Robert De Niro)، جیمی فاکس (Jamie Foxx)، اسکات ایستوود (Scott Eastwood) و جان لگویزمائو (John Leguizamo) بازیگرانی هستند که در این فیلم بازی خواهند کرد.

برد فرمن (Brad Furman) به عنوان کارگردان این اثر هیجانی انتخاب شده است. او سابقه کارگردانی فیلم درام و موفق وکیل لینکلن (The Lincoln Lawyer) محصول سال ۲۰۱۱ میلادی را در کارنامه خود دارد. جس فیورست (Jess Fuerst) نیز در امر کارگردانی با او همکاری می‌کند. برد فرمن نیز خودش فیلم‌نامه فیلم را قلم زده است.

فیلم Tin Soldier بر محوریت رهبر یک فرقه مذهبی به نام بوکوشی با بازی جیمی فاکس است. او راهنمایی برای کسانی است که به دنبال پیدا کردن راهی در زندگی و همچنین آرامش و امنیت هستند. او موفق می‌شود تا کهنه سربازهای زیادی را گرد خود جمع کند و همین، او را به قدرتی برجسته تبدیل می‌کند. این باعث نگرانی دولت شده و حالا آن‌ها به دنبال آن هستند تا این فرقه و رهبر آن را از بین ببرند.

فیلمبرداری این فیلم قرار است در هفته آینده در یونان شروع شود که باعث می‌شود بینندگان شاهد مناظری بسیار زیبا و دیدنی در فیلم باشند. در هر صورت، به نظر می‌رسد که این فیلم، اثری جذاب و تماشایی با بازی بازیگرانی برجسته خواهد بود اما هنوز تاریخ اکرانی برای آن تعیین نشده است.

منبع: کولایدر

anti niggerDARKSIRENSamadmario
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید