تریلر فیلم Spiderhead با بازی کریس همسورث منتشر شد

28 اردیبهشت 1401 - 22:00

تریلر جدیدی از فیلم علمی‌تخیلی هیجانی شبکه پخش خانگی نتفلیکس، «Spiderhead»، با بازی کریس همسورث و مایلز تلر منتشر شده است.

تریلری از فیلم علمی‌تخیلی جدید نتفلیکس منتشر شده است. داستان این فیلم که اقتباسی از یک داستان کوتاه نوشته جورج ساندرز است، بر دانشمندی به اسم استیو ابنستی با بازی کریس همسورث (Chris Hemsworth) تمرکز دارد. ابنستی با زندانیان یک زندان سطح بالا به اسم «Spiderhead» همکاری می‌کند. در این زندان او داروهای مختلف توانبخشی و مواد مخدر را آزمایش می‌کند. در حالی که ابنستی و تیم تحقیقاتی او در تلاشند تا حالت‌های عاطفی و فیزیکی افراد مورد آزمایش خود را بهبود یابند، گاهی این آزمایشات نتیجه معکوس داده و خرابی زیادی را به بار می‌آورد.

در این تریلر با چهره‌های آشنای زیادی رو به رو می‌شویم. در کنار کریس همسورث، مایلز تلر (Miles Teller) و جرنی اسمالت (Jurnee Smollett) در نقش دو تن از زندانیان در این فیلم حضور دارند. در این تریلر ما مشاهده می‌کنیم که ابنستی بدون هیچ نگرانی برای جان افراد با اشتیاق به آزمایش‌های خود می‌پردازد. به نظر می‌رسد حتی دیوارهای آغشته به خون نیز تاثیری بر روی روند کار او ندارد.

شخصیت تلر، جف، در تریلر حضور پر رنگی دارد زیرا این شخصیت رابطه نزدیکی با ابنستی دارد. رابطه‌ای که قطعا در طول فیلم با چالش‌های زیادی رو به رو خواهد شد. به نظر می‌رسد این فیلم‌، فیلم تاثیرگذاری خواهد بود.

روند ساخت این فیلم توسط جوزف کوزینسکی (Joseph Kosinski) اداره می‌شود، وی مسئول فیلم مورد انتظار «Top Gun: Maverick» که به زودی منتشر می‌شود نیز هست.

فیلم «Spiderhead» در تاریخ 17 ژوئن (27 خرداد) در شبکه نتفلیکس به نمایش در خواهد آمد و به نظر می‌رسد تبدیل به یکی دیگر از فیلم‌های موفق این شبکه پخش خانگی شود.

تریلر فیلم «Spiderhead» را از اینجا تماشا کنید

منبع: کولایدر

DARKSIRENJin sakaiAshen undead the bearerGramy kmeysamb
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید