نخستین پوستر از فیلم آخرالزمانی Vesper منتشر شد

28 اردیبهشت 1401 - 19:00

برای نخستین‌بار شاهد پوستر فیلم Vesper هستیم، عنوانی که روایت‌گر آینده‌ای خواهد بود که جامعه جهانی با فروپاشی روبرو شده است.

داستان فیلم Vesper حول محور دختری روایت می‌شود که در جهان آخرالزمانی برای بقا و زنده ماندن تلاش کرده و در زمین ویران شده به جست و جو برای پیدا کردن حقیقت می‌پردازد. در پوستر منتشر شده از این اثر، شاهد سازه عظیمی هستیم که شخصیت اصلی داستان روبرو آن ایستاده است؛ جایی که احتمالاً با فروپاشی زمین مرتبط خواهد بود.

طبق جمله نوشته شده بر روی پوستر، احتمالاً ما شاهد گیاه یا دانه‌ای خواهیم بود که می‌تواند منجر به نجات بشریت از این آخرالزمان باشد. با این حال باید تا زمان انتشار نخستین تریلر از این پروژه مرموز صبر کرد و دید که با چه اثری مواجه خواهیم بود.

این فیلم توسط کریستینا بوزایت (Kristina Buozyte) و برونو سمپر (Bruno Samper) نویسندگی و کارگردانی خواهد شد؛ کسانی که در سال 2012 پدید آورنده اثر Vanishing Waves بودند. این دو درباره تازه‌ترین پروژه خود اظهاراتی را ارائه کرده‌اند:

فیلم Vesper درباره نوجوان پرانرژی و بااستعدادی است که از مهارت‌های خود در یک دنیای نابود شده استفاده می‌کند. او سعی دارد تا از واقعیت جهان فرار کرده و مکانی به نام “سرزمین موعود” را پیدا کند.

از بازیگران این اثر می‌توان رافیلا چپمن (Raffiella Chapman)، ادی مارسن (Eddie Marsan)، رزی مک‌ایون (Rosy McEwen)، ریچارد بریک (Richard Brake) و ملانی گیدوس (Melanie Gaydos) را نام برد.

هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم Vesper تعیین نشده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENAshen undead the bearermeysambA man who lives at end of the world
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید