اولین تصویر انیمیشن جدید پیکسار و دیزنی به نام Elemental منتشر شد + تاریخ اکران

28 اردیبهشت 1401 - 15:03
انیمیشن Elemental

استودیو پیکسار اولین تصویر از جدیدترین انیمیشن خود به نام Elemental را منتشر کرده است.

انیمیشن Elemental جدیدترین اثر سینمایی از کمپانی دیزنی و پیکسار به شمار می‌رود که در سال ۲۰۲۳ میلادی روی پرده سینماها اکران می‌شود. این انیمیشن تازه بر محوریت چهار عنصر اساسی است که در کنار یکدیگر در شهری بزرگ زندگی می‌کنند.

کارگردانی این انیمیشن جدید را پیتر سوهن (Peter Sohn) در دست دارد. این انیمیشن، داستان زوجی به نام وید و امبر را روایت می‌کند که بر اساس عناصر آب و آتش هستند. آن‌ها در حال زندگی و گشت و گذار در شهری بزرگ هستند که در آنجا تمام چهار عنصر اصلی یعنی آب،‌ خاک، هوا و آتش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

به تازگی، استودیو پیکسار تصویری مفهومی از این انیمیشن را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. در این تصویر، وید و امبر در حال قدم زدن در خیابان‌های شهر هستند و همانطور که قدم می‌زنند، قطره‌های آب و شعله‌هایی از آتش از خود به جای می‌گذارند.

داستان این انیمیشن جدید بر اساس تجریبات خود کارگردان پیتر سوهن به هنگام زندگی در شهر نیویورک بوده است. او به همراه دنیس ریم (Denise Ream) قرار است فیلم‌نامه این انیمیشن را قلم بزنند. انیمیشن Elemental در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

انیمیشن Elemental

منبع: اسکرین رنت

DARKSIRENLittle samulmeysambG_manSamadmarioGramy kscorpionesETERNAL_MAN (از بن بازگشته)

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید