با آمار فروش جدید سری Monster Hunter همراه ما باشید

28 اردیبهشت 1401 - 12:21

بازی Monster Hunter Rise پس از انتشار روی رایانه‌های شخصی، 1.3 میلیون نسخه در سه ماهه منتهی به 31 مارس 2022 به فروش رساند.

قبل از انتشار بسته الحاقی عظیم Sunbreak، بازی Monster Hunter Rise تا 31 مارس 2022، 9 میلیون نسخه فروخته است. این لیست طبق فهرست به‌روزرسانی‌شده از فروش عناوین کپکام (Capcom) است که همه‌ی بازی‌ها با بیش از یک میلیون نسخه فروش را نشان می‌دهد. Monster Hunter Rise از 31 دسامبر 2021 تا الان، 1.3 میلیون واحد دیگر فروخته است که البته این مهم، به لطف انتشار نسخه PC در ژانویه 2022 است. بازی Monster Hunter World نیز با فروش 18 میلیون نسخه (شامل بسته الحاقی Monster Hunter World: Iceborne Master Edition نمی‌شود) پرفروش‌ترین عنوان کپکام در تمام دوران است. این بازی 200000 واحد دیگر از دسامبر 2021 فروخته شده است.

بسته الحاقی این بازی با نام Iceborne، تاکنون 9.2 میلیون نسخه به فروش رسانده است. بسته الحاقی Monster Hunter World: Sunbreak قرار است در تاریخ 30 ژوئن برای نینتندو سوییچ و PC منتشر شود. کپکام اخیرا جزئیات زیادی را در مورد جدیدترین Elder Dragon بازی با نام Malzeno، فاش کرده است. Switch Skill Swap جدید و زیرگونه‌های مختلفی که با آنها برخورد خواهید کرد نیز از دیگر ویژگی‌های جدید این بسته الحاقی است. همچنین ویدیوهایی در مورد مهارت‌های جدید مبارره‌ای منتشر شده است که شامل Sword and Shield ،Heavy Bowgun و Switch Axe می‌شوند. در مجموع، طرفداران به شدت برای عرضه‌ی Sunbreak مشتاق هستند.

@alistar(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪SquatlatexLittle samulmeysambmasoud pc gamer (starfield edition)Mohsenj74Gramy kEMPEROR NIMA SHAMSMengoشبح گیمفاOmid_FshJin sakai

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید