باکس آفیس هفته | فیلم Doctor Strange 2 همچنان صدرنشین ماند

26 اردیبهشت 1401 - 14:10
باکس آفیس فیلم Doctor Strange 2

فیلم Doctor Strange 2 در دومین هفته اکران خود روی پرده سینماها، موفق شد تا صدرنشینی خودش را حفظ کند.

فیلم دکتر استرنج ۲ (Doctor Strange 2) که با نام دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) روی پرده سینماها اکران شده است، در دومین هفته اکران خود، با کاهش فروش قابل‌توجهی روبه‌رو شد اما توانست تا همچنان صدر جدول باکس آفیس را در دستان خود نگه دارد.

فیلم «دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون» در دومین هفته اکرانش، ۶۱ میلیون دلار فروش داشت که نسبت به هفته گذشته حدود ۶۰ درصد کاهش داشته است. فیلم «دکتر استرنج ۲» در طی این دو آخر هفته اکران در داخل آمریکا، ۲۹۱ میلیون دلار فروش داشت. این فیلم در فروش جهانی خود نیز به مبلغ ۶۸۸ میلیون دلار دست پیدا کرد.

انیمیشن بچه‌های بد (The Bad Guys) در چهارمین آخر هفته اکران خود، به فروش ۶/۹ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد تا فروش داخلی خود را به مبلغ ۶۶ میلیون دلار افزایش بدهد و در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

فیلم سونیک خارپشت ۲ (Sonic the Hedgehog 2) نیز این آخر هفته،‌ ۴/۵ میلیون دلار بدست آورد تا در جایگاه سوم بایستد. این فیلم تاکنون در داخل آمریکا ۱۷۵ میلیون دلار و در خارج از آمریکا ۱۸۷ میلیون دلار فروش داشته است.

فیلم آتش‌افروز (Firestarter)، جدیدترین فیلم این هفته گیشه به شمار می‌رود که شروعی ناامیدکننده داشت؛ این فیلم در اولین هفته اکران خود در آمریکا، به فروش ۳/۸ میلیون دلاری و جایگاه چهارم جدول باکس آفیس بسنده کرد. این فیلم در گیشه‌های بین‌المللی نیز حدود ۲/۱ میلیون دلار بدست آورده است.

فیلم کمپ خانوادگی (Family Camp)، دیگر فیلم جدیدی است که این هفته در گیشه داخل آمریکا اکران شده است. این فیلم در این آخر هفته، فروش ۱/۴ میلیون دلاری را بدست آورد تا در جایگاه نهم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. در ادامه، جدول کامل باکس آفیس را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس

نام فیلمفروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱Doctor Strange in the Multiverse of Madness۶۱
۲The Bad Guys۶/۹
۳Sonic the Hedgehog 2۴.۵
۴Firestarter۳/۸
۵Everything Everywhere All at Once۳/۳
۶Fantastic Beasts: The Secrets Of Dumbledore۲/۴
۷The Lost City۱/۷
۸The Northman۱.۷
۹Family Camp۱/۴
۱۰Unbearable Weight of Massive Talent۱

منبع: ددلاین

اتزیو آدیتورهآرینmeysambMengoSami 227

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید