تصاویری تازه از سریال The Last of Us فاش شد

26 اردیبهشت 1401 - 13:00
سریال The Last of Us

تصاویری تازه از سریال The Last of Us فاش شده است که بیمارستان فایرفلای را به تصویر می‌کشند.

به تازگی، چندین تصویر مختلف از سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) فاش شدند که نشان می‌دهند این سریال بسیار نزدیک به بازی‌ها خواهد بود. در این تصاویر تازه که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید، بیمارستان فایرفلای دیده می‌شود.

در توییتر، چندین تصویر از صحنه فیلمبرداری سریال «آخرین بازمانده از ما» منتشر شدند که بیمارستان فایرفلای را نشان می‌دهند؛ این تصاویر نشان دهنده آن هستند که سریال قرار است پایان شوکه‌کننده بازی اول را بازآفرینی کند.

در پایان بازی «آخرین بازمانده از ما»، جوئل به بیمارستان فایرفلای می‌رود و قبل از اینکه الی توسط دکترهای بیمارستان جراحی شود، او را نجات می‌دهد. البته تصاویر تازه منتشر شده، نشان نمی‌دهند که دقیقا همین صحنه‌ها بازآفرینی خواهند شد. با این حال، نشانی از وفاداری سریال نسبت به بازی‌ها است.

البته، این تصویر یک نکته منفی نیز دارند؛ بسیاری از طرفداران، امیدوار هستند که سریال «آخرین بازمانده از ما» برای چندین فصل ادامه داشته باشد اما بنابر این تصویر، ظاهرا سریال قرار است تمام داستان بازی اول را در فصل اول خود پوشش بدهد و احتمالا فصل دوم نیز داستان بازی دوم را به تصویر خواهد کشید. پس، در ادامه راه، سریال منبعی برای فصل‌های بعدی خود نخواهد داشت.

در هر صورت، باید منتظر ماند و دید که سریال «آخرین بازمانده از ما» داستان را چگونه پیش می‌برد. فصل اول سریال شامل ۱۰ قسمت خواهد بود ولی هنوز تاریخی برای پخش آن مشخص نشده است.

منبع: denofgeek

DARKSIRENMsadeq361HunTeR007IrNalinerdmeysambMohsenj74MahdiSquatlatexAlireza1882Aloy versusیوهانSoldier (Wolf Edition)o0ashil0oAli984M.MTInvisible bearded userA,shsorenaP.morganJin sakaimore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید