کریستین بیل وحشتناک‌ترین شخصیت شرور تاریخ مارول خواهد بود

25 اردیبهشت 1401 - 17:00

طبق اظهارات افرادی که شاهد صحنه‌هایی از Thor: Love and Thunder بوده‌اند، نقش آفرینی کریستین بیل دلهره‌آور بوده است.

تازه‌ترین اثر مارول که به زودی بر پرده سینماها به نمایش درخواهد آمد، Thor: Love and Thunder نام دارد. فیلمی که روایت‌گر رودررویی ثور با گور، قصاب خدایان خواهد بود. کریستین بیل (Christian Bale) که در سه‌گانه The Dark Knight نقش آفرینی ماندگاری از خود بر جای گذاشته بود، در فیلم چهارم ثور ایفاگر نقش گور خواهد بود.

در جریان برنامه John Campea Show، برخی از کارشناسان فیلم و سینما به بحث درباره تازه‌ترین فیلم مارول پرداختند و به صورت اختصاصی حول محور نقش آفرینی بیل صحبت نمودند. برخی از مجریان این برنامه رسماً تایید کردند که شاهد صحنه‌هایی از هنرنمایی وی بوده‌‌اند.

طبق صحبت‌های آن‌ها، کریستین بیل موفق شده تا عجیب‌ترین و دلهره‌آورترین شخصیت شرور تاریخ مارول را به تصویر بکشد. قصاب خدایانی که او به نمایش درآورده، همانند یک کابوس برای بینندگان خواهد بود.

ما شاهد صحنه‌ها و تصاویری از حضور کریستین بیل در فیلم Thor: Love and Thunder بوده‌ایم و باید بگوییم که او واقعاً وحشتناک است. چیزی که ما تماشا کردیم، مثل یک کابوس بود.

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) که وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد نیز چند هفته پیش اعلام کرده بود که ما شخصیت شروری را نمایش خواهیم داد که در تاریخ مارول بی‌سابقه بوده است.

فیلم Thor: Love and Thunder با هنرنمایی کریس همسورث (Chris Hemsworth)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman)، راسل کرو (Russell Crowe) و تسا تامپسون (Tessa Thompson) در تاریخ 8 ژوئیه (17 تیر) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: مارکا

Sami 227(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪DARKSIRENHulkmeysambSquatlatexPaprikaMengoمرد بدون نامGramy kSaman_hk

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید