احتمالا فیلم Fantastic Beasts 4 ساخته نمی‌شود

24 اردیبهشت 1401 - 14:00
فیلم Fantastic Beasts 4

با خروج دیوید ییتس از کارگردانی فیلم Fantastic Beasts 4، احتمال اینکه این فیلم ساخته شود، بسیار کم است.

فیلم جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore)، سومین فیلم از مجموعه فیلم‌های «جانوران شگفت‎‌انگیز»، پیش‌درآمد مجموعه «هری پاتر»، نتوانست توجه منتقدان و مخاطبان را بدست بیاورد و عملکرد ضعیفی در گیشه داشت.

دیوید ییتس (David Yates) کارگردانی این فیلم را در دست داشت و قرار بود تا فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۴ (Fantastic Beasts 4) را نیز کارگردانی کند اما به نظر می‌رسد که او از کارگردانی این فیلم صرف نظر کرده است.

در ابتدا قرار بود تا پنج فیلم سینمایی در مجموعه «جانوران شگفت‌انگیز» ساخته شود اما اخیرا کمپانی برادران وارنر اعلام کرده بود که ساخت فیلم‌های «جانوران شگفت‌انگیز ۴ و ۵» بستگی به موفقیت فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور» در گیشه دارند.

با توجه به عملکرد ضعیف فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور»، احتمالا فیلم‌های بعدی از این مجموعه ساخته نخواهند شد. جدای از این، کارگردان فیلم یعنی دیوید ییتس، قرار است کارگردانی فیلم دیگری را در دست داشته باشد. دیوید ییتس فیلم Pain Hustlers، اثری جنایی و هیجانی با بازی امیلی بلانت (Emily Blunt) را کارگردانی خواهد کرد و همین باعث می‌شود تا او نتواند کارگردانی فیلم «جانوران شگفت‌انگیز ۴» را برعهده داشته باشد.

منبع: اسکرین رنت

DARKSIRENJust GOD OF WARGreenishPaprikameysambahmad_bk

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید